В Інтернеті з’явився «радикально новий пошуковик»
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
07.02.12 22:11
There are no translations available.

Пошуковик VoluniaПочинається тестування нової пошукової системи під назвою Volunia, яка в перспективі може скласти конкуренцію Google і Yahoo!.
Volunia - це дітище Массімо Марчіорі (Massimo Marchiori), професора Падуанського університету (Італія).
Він є розробником низки веб-технологій, зокрема пошукового движка HyperSearch: деякі ідеї, покладені в основу цього продукту, згодом були взяті на озброєння компанією Google для своєї системи PageRank. Нагадаємо, що технологія PageRank застосовується для сортування пошукових результатів за запитом користувача. Робота PageRank заснована на обліку кількості посилань на дану сторінку з інших сайтів.
За словами пана Марчіорі, Volunia являє собою «радикально новий» сервіс, що дозволяє одержати уявлення про те, якими можуть стати пошуковики в майбутньому. Volunia об'єднує елементи пошуку з функціоналом соціальної мережі. Сервіс, наприклад, дозволить контактувати з іншими користувачами, які шукають інформацію на ту ж тему.
Спочатку сервіс буде працювати в режимі закритого бета-тестування: охочим взяти в ньому участь пропонується залишити адресу електронної пошти.
Інтерфейс Volunia представлений на 12 мовах, у тому числі російською. Розробники обіцяють користувачам «абсолютно нові враження від Інтернету».
Залишилось лише почекати, чи повезе Вам стати Просунутим користувачем…
(Джерело RU: net.compulenta.ru)
Для обговорення доступні ICQі Skypeна сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting