Запущена бета-версія інтелектуального інформаційного сервісу TrapIt
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
22.06.11 18:48
There are no translations available.

TrapItTrapIt пропонує можливість створення персоналізованих інформаційних каналів за визначеними користувачем темами.
21 червня запрацювала бета-версія TrapIt - новинного сайту для тих, хто любить копати глибоко. Корінням TrapIt йде у програму Управління перспективних досліджень Міноборони США (DARPA) під назвою PAL (Personal Assistant that Learns), яку координує дослідний інститут SRI. Мета PAL - створення розумного комп'ютерного асистента, здатного вчитися та адаптуватися під оператора. Технології поштучно пропонуються для цивільного використання: в 2010 році Apple придбала компанію Siri, що відбрунькувалася від проекту і яка розробляла персональну програму-планувальник з голосовим управлінням (поки в продуктах Apple напрацювання Siri не реалізовані).
За словами засновників TrapIt, вони побудували свій сервіс на тій частині, яка відповідає за пошук релевантної інформації (і здатна до самонавчання). Пошук новин на TrapIt ведеться шляхом створення персоналізованих «пасток» (traps) - постійних тем, які можуть додатково уточнюватися (перейдіть за посиланням, і TrapIt перенесе фокус майбутнього пошуку на інформацію, пов'язану з нею). Одного разу створені пастки залишаються: сайт буде старанно перекопувати 50 тис. вручну схвалених штатними експертами джерел (не контент-агрегаторів), викидаючи нові посилання - не дублюючи «накопане» раніше, а такі, що містять свіжу інформацію.
Аналізуючи переваги користувача, TrapIt може підкидати новинні теми і самостійно. Сайт дозволяє створювати копії чужих пасток і модифікувати їх; на головній сторінці знаходяться «популярні» і «трендові» пастки, відповідно 2.0-традиціям.
Легко зрозуміти, що ключ до можливого успіху - в горезвісному штучному інтелекті. Якщо він - розроблявся для «виколупуванням» з Мережі інформації, наприклад, про підготовку терактів (PAL стартувала незабаром після 11 вересня) -  і представляє з себе щось відмінне від алгоритмів пошуковиків, то ми, звичайно ж, будемо користуватися TrapIt.
Заробляти творці TrapIt збираються рекламою, співпрацею з медіа компаніями (які могли б користуватися сервісом, щоб продавати персоналізовані інфопакети користувачам), а також за допомогою поліпшених акаунтів (їх користувачі могли б за фіксовану плату отримувати можливість нишпорити за pay walls - «стінами», що приховують платну інформацію).
(Джерело RU: net.compulenta.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting