WIPO оновила послугу PATENTSCOPE пошуку патентів
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
23.07.10 10:04
There are no translations available.

Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) оновила свою послугу пошуку PATENTSCOPE з метою надання інформації з повнотекстового пошуку японських патентних документів. Раніше повнотекстовий пошук був доступний тільки англійською, французькою, німецькою, іспанською та російською мовами.

"Це удосконалення покращує доступ до японських РСТ додатків, які складають 16% від всіх заявок, поданих протягом останніх чотирьох років", сказав р-н Френсіс Гаррі, заступник Генерального директора WIPO . Він нагадав, що після англійської, японська мова є наступною за кількістю наданих документів. Він також відзначив, що ряд найбільш активних користувачів системи РСТ є японські компанії. "Це частина наших постійних зусиль по підвищенню вартості системи РСТ", зазначив пан Гаррі, який курирує роботу РСТ. РСТ є наріжним каменем міжнародної патентної системи і пропонує швидкий і гнучкий і економічно ефективний спосіб отримання патентної документації майже в 139 країнах.

Для пошуку даних текст японською мовою містить опис та формулу, опублікованих міжнародних РСТ-заявок, поданих в електронному вигляді в Японії та опубліковані не раніше 3 вересня 2008. Крім того, він включає в себе всі назви і основну частину витягів з міжнародних заявок, опублікованих з 2004 року. Японський текстові даніх будуть також доступні на щотижневій основі для всіх патентних відомств і компаній, які підписалися на послугу доставки даних через FTP.

Доступ до пошукового сервісу через wipo.int

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting