9 кращих перекладачів - розширень для браузера Firefox Mozilla
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
07.05.11 20:27
There are no translations available.

Онлайн перекладОнлайн переклад сьогодні дозволяє зручно і швидко прочитати сторінку сайту, написану будь-якою мовою. Приведені нижче розширення для  Firefox зможуть Вам допомогти при такому онлайн перекладі.
1. FoxLingo - перекладач/словник 2.7.2
FoxLingoПерекладач веб-сторінок і тексту, словник, перевірка граматики, автоматичний переклад, перетворення тексту в мову і послуги навчання мови. Підтримує більше 3000 унікальних мовних пар і 31 онлайн перекладачів, в тому числі Google Translate, Wikipedia і Вавілон. Мови: арабська, китайська, чеська, датська, голландська, англійська, французька, німецька, грецька, іврит, угорська, ісландська, італійська, японська, корейська, норвезька, польська, португальська, румунська, російська, іспанська, шведська, турецька, українська
Найбільш легкий і простий перекладач. Переклад між більш ніж 50 мовами одним клацанням миші або гарячої клавіші. Переклад одного слова або всієї сторінки.Quick Translator
3. AddonFox – кращі розширення для Firefox! 1.1.7
AddonFoxАвтоматична установка кращих розширень до Firefox! Включає в себе більше сотні підібраних розширень з наступних категорій: виготовлення на замовлення, завантаження, розваги, мови, ЗМІ, програмування, безпека, конфіденційність, соціальні і Visual. Легко вибрати, які розширення Ви хочете, і відразу їх отримати для встановлення.
4. gTranslator 1.0.4
Гаджет Google Translate для Firefox. Це розширення переводить всі веб-сторінки на обрану Вами мову одним клацанням миші. Ідея позичена від панелі Google Translation gTranslatorдля Chrome.
Quick Locale Switcher Дозволяє швидко перемикатися на іншу мову (інтерфейс користувача, перевірка орфографії і словник змісту веб-сайту) у ваших додатках Mozilla.
Онлайн-словник для будь-якого слова, яке Ви вибрали або двічі клацнули; переклад всього тексту будь-якої веб-сторінки на іншій мові.Словник Google і Google Translate
Yamli Smart Писати арабськими літерами в будь-якому місці Мережі, використовуючи арабську клавіатуруYamli's Smart. Крім того, використання потужного арабського пошук Yamli безпосередньо з браузера.
З gTranslate Ви можете перевести будь-який текст на веб-сторінці, просто обравши і провівши правою кнопкою миші над ним. Розширення використовує послуги перекладу gTranslateGoogle для перекладу тексту.
BabelFish Instant Translation Найпростіший, високо налаштовуваний і швидкий інтерфейс перекладу для Firefox: Забезпечує дві перекладацькі послуги та додатковий доступ до словника Google.
(Джерело EN: enfew.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting