Словник Babylon Pro 8.0.6 (r5) + портативна версія
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
09.05.10 10:19
There are no translations available.

Babylon Pro 8 - словник, що дозволяє перекладати слова з однієї мови на іншу. Працювати зі словником дуже просто - після натиснення кнопкою миші на певне слово з'являється вікно з його перекладом.
Крім перекладу слів, програма включає в себе англійські тематичні і тлумачні словники, а також має функції конвертації валют на поточну дату і переклад міри з однієї системи в іншу. Англо-російсько-англійський та інші словники можна закачати додатково з сайту розробника.
Крім словника, який можна використовувати в будь-який час, при онлайн-роботі, Babylon дозволяє скористатися величезними базами даних, зосередженими в таких глосаріях, як Britannica, Amazon, Accuweather та інші. Тепер Вам не потрібно багато часу на виправлення орфографічних помилок і на пошук правильного слова або перекладу. З даною програмою читати і писати на всіх мовах набагато простіше, швидше і ефективніше. Програма робить всю роботу за Вас, за допомогою перевірки орфографічних помилок у реальному часі, розумного перекладача на будь-яку мову і з будь-якої мови, а також автоматичного підбору виразів.
(Джерело RU: softnewsportal.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting