Вивчаємо іноземну мову: Vocabulary.NET 3.0.4185 Portable
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
19.06.11 09:10
There are no translations available.

Vocabulary. NETVocabulary. NET є інструментом, який допомагає Вам навчатися з багатомовним словником.
Інструмент інтегрує Google Dictionary і перетворює текст в мову, тому Ви можете створювати, редагувати і використовувати практичні тести значно легше.
Програма включає в себе демонстраційну базу даних для викладання англійської мови китайським користувачам.
Користувачам, які хочуть вивчати іншу мову, або віддають перевагу визначенню своєю рідною мовою, потрібно створити свою власну базу даних слів. Словник-будівельник робить це зручним за допомогою інформації Google Dictionary, щоб автоматично заповнити інформацію цільовою мовою. Все. що користувачеві необхідно зробити, це додати слово, і програма зробить все інше. Джерела і призначення мов мають бути обрані при першому використанні, але зберігаються пізніше.
Іноді буває необхідно відредагувати дані, витягнуті з Google Dictionary, особливо фонетичне поле, яке, здається, не заповнене взагалі. Програма підтримує три різних режими навчання лексики.
  1. Інтерактивний режим - просто читає і відображає слова чи фрази для користувача. Користувачу необхідно переконатися, що правильно вибрана мова в лівому нижньому кутку, щоб вимова мала сенс. Вимова досить добра, якщо правильно вибрана мова. Швидкість і інші параметри можна налаштувати в опціях.
  2. Тестовий режим - приховує всі або частину слова, а лише відображає опис і вимовляє його користувачеві. Користувачам надається час, щоб заповнити відсутні символи.
  3. Практичний режим схожий на тестовий, з тією різницею, що слово чи фраза відображається повністю, і користувач повинен написати його повністю через інтерфейс.
(Джерело EN: dl4all.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting