Знайди свій приватний Інтернет з Freenet
Оценка пользователей: / 6
ПлохоОтлично 
01.06.13 20:20
There are no translations available.

Freenet

Анонімне пірингове спілкування в Інтернеті - це не тільки зручний інструмент для конфіденційності ентузіастів, це критично для збереження свободи слова в світі цифрових технологій.
Анонімних файлообмінних сервісів типу BitTorrent безліч, але їх корисність обмежена - Ви можете поділитися тільки файлами - і їх репутація несправедливо заплямована людьми, які їх використовують, щоб поділитися медіа незаконно. Якщо Ви шукаєте високо анонімну пірингову мережу з сайтами, форумами і багато чим іншим, придивіться до Free Network, однієї з найбільш зберігаючої таємниці при анонімному спілкуванні.
Ось як вона працює: Freenet є анонімною піринговою мережею для обміну даними, схожою на BitTorrent, але з однією важливою відмінністю: всім завантаженим даним присвоюється унікальний ключ, а дані нарізуються на дрібні, зашифровані шматки, які розкидані по різних комп'ютерах мережі. Така форма зберігання даних означає, що, на відміну від BitTorrent, Ви не повинні тримати свій Freenet клієнт працюючим для роздавання файлу, яким хочете поділитися в мережі.
Замість цього, коли хтось хоче отримати доступ до частини даних - документа чи фотографії, наприклад, - він "вибере" його в мережі за допомогою унікального ключа, встановленого для цієї частини даних. Freenet маршрутизатори вибирають запити через посередницькі комп'ютери в мережі, які не зберігають записи запиту, гарантуючи, що жоден комп'ютер в мережі не знає змісту будь-якого файлу.
Пример сайта Freenet
Приклад сайту Freenet або freesite.
Якщо це звучить знайомо, то це тому, що система вибірки працює дуже схоже на те, як працює веб-браузер, коли він вибирає веб-сайти з Інтернету. Фактично, як тільки у Вас є працюючий клієнт Freenet на комп'ютері, Ви можете використовувати більшість веб-браузерів для перегляду файлів і веб-сайтів, що зберігаються на Freenet. Для забезпечення оптимального захисту, скачайте найостаннішу версію браузера, яким ви зазвичай не користуєтесь, скажімо, Firefox або Chrome, і використовуйте його виключно для перегляду Freenet з включеним приватним переглядом.
Наступне, перейдіть на верх сайту Freenet Project, і завантажте клієнта Freenet для операційної системи. Установник Freenet проведе Вас через процедуру встановлення і забезпечить відмінне пояснення різних рівнів безпеки, які можете вибрати на кожному кроці процесу: хто підключається, який об’єм Вашого жорсткого диска і пропускної здатності дозволити використовувати клієнту Freenet, коли він працюватиме, і так далі.
Дос туп в Freenet
Доступ до Freenet виглядає досить по-спартанськи, це приблизно так само цікаво, ніби він переносить в умови візуальної фантазії.
Найбільший вибір Ви повинні зробити, чи використовувати Freenet тільки в режимі друзів - також відомий як даркнет-режим - для забезпечення максимальної безпеки. У режимі даркнет, Ви можете підключитися до Freenet тільки через довірених друзів, з якими Ви обмінюєтеся ключами шифрування, що робить цей режим дуже важким для будь-кого, щоб відстежувати, що Ви робите на Freenet або навіть визначити, до чого Ви звертаєтеся через Freenet, в першу чергу. Звичайно, Ваш Freenet доступ протікає через жменьку вірних друзів, що створює для трафіку вузьке місце, регулюючи швидкість завантаження - так що, якщо йти цим шляхом, то намагайтеся переконати, принаймні, п'ять чи десять друзів з'єднатися з Вами, щоб Ви могли завантажувати Freenet веб-сайти (або "безкоштовні сайти", як вони називаються) і файли з Freenet на пристойній швидкості.
Як тільки клієнт Freenet запущений і вже працює, клацніть правою кнопкою миші значок клієнта на панелі завдань Windows і виберіть Відкрити Freenet (Open Freenet) для доступу до сторінки вітання Freenet через Ваш браузер. Звідси Ви можете переглядати Freenet, спілкуватися на форумах Freenet і з іншими користувачами Freenet.
Freenet - складний і потужний інструмент для ентузіастів конфіденційності, здатний масштабуватися для задоволення Ваших потреб приватного життя. Якщо Ви хочете побудувати приватний веб-зв'язок з декількома вірними друзями, то Freenet може допомогти Вам це зробити. Якщо Ви просто хочете мати спосіб обміну даними та використовувати контент анонімно - Freenet також може допомогти Вам це зробити.
(Джерело EN: pcworld.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting