Вимкніть блоки відстеження даних, соціальні віджети та інше в Chrome і Firefox
Оценка пользователей: / 9
ПлохоОтлично 
28.05.13 21:08
There are no translations available.

Выключить отслеживание

Ви можете думати про Інтернет як кращий винахід після колеса, але цей винахід за багато років перетворився на досить «пиляючий екран» через масу «дрібниць»
Це постійно спливаючі вікна реклами, куки, які відстежують Ваші дані в маркетингових цілях, повільна швидкість завантаження, викликана соціальними віджетами, шкідливі та шпигунські програми, нав'язливі повідомлення та ще багато чого.
Люди схильні використовувати кілька розширень браузера, щоб позбутися усіх, пов'язаних з браузером, неприємностей, але якби Ви могли позбутися їх усіх і насолоджуватися приватною, безпечною і швидкою роботою в Інтернеті, чого заслуговуєте, використовуючи тільки одне розширення мережі? Disconnect - розширення з відкритим вихідним кодом для Mozilla Firefox і Google Chrome, яке дозволяє назавжди блокувати такі неприємності. Веб-розширення призначене для фільтрації небажаних інструментів відстеження та віджетів, які просто уповільнюють швидкість роботи Вашого браузера.
Для початку, просто завантажте розширення Disconnect для будь-якого з підтримуваних веб-браузерів.
Загрузка Disconnect
Зайдіть на сторінку Disconnect і натисніть велику зелену кнопка Get Disconnect. Сервіс автоматично розпізнає Ваш веб-браузер і підкаже відповідне розширення, так що далі досить дотримуватися деяких інструкції на екрані, щоб отримати розширення.
Disconnect
Хоча це безкоштовний у використанні додаток, Ви можете пожертвувати розробникам, заплативши їм, скільки Ви вважаєте Disconnect вартий, щоб зберегти проект працюючим. Гроші від пожертвувань також можна поділити між командою Disconnect і благодійністю. Ви можете сплатити за допомогою кредитної карти або з Вашого рахунку PayPal. Тим не менше, якщо хочете пропустити цей крок, просто виберіть заплатити $0.
Оплата Disconnect
Розширення додає кнопку панелі інструментів Disconnect до веб-браузера. При відвідування веб-сайту, Ви можете натиснути цю кнопку, щоб побачити, які відстеження інформації будуть заблоковані на ньому, наприклад, дані, що надходять із соціальних віджетів, типу, Facebook, Twitter і Google+, куки відстеження, Google Analytics, соціальні запити і так далі. Інтерфейс виглядає яскравим, чистим і простим, і досить інтуїтивний для орієнтації.
Кнопки автоматично змінюють свій колір між зеленим і сірим, де зеленим позначені заблоковані запити, в той час як сірі показують розблоковані запити. Ви можете натиснути будь-який значок, щоб на льоту включити або відключити блокування для даного запиту. Розширення навіть надає внизу статистичну діаграму, представляючи збережений час і трафік, і безпечні запити.
Статистика Disconnect
Крім вертикально відображеної в стислій формі інформації, Ви також можете звернутися до функції "Сторінка візуалізації", яка перемикає вигляд списку за замовчуванням до ретельнішого подання з використанням візуального графіка. Це також дає Вам уявлення про те, як веб-сайти пов'язані з іншими сервісами та сайтами, а наведення курсору миші на кожне коло розкриває їх назву.
ВиВизуальный график Disconnect
У двох словах, це досить хороший додаток, який надає швидкий і безпечний перегляд веб-сторінок, не використовуючи купу різних інструментів для цієї мети. Випробування проводилися на Google Chrome при роботі на Windows 8 Pro 64-біт.
(Джерело RU: addictivetips.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting