4+ способи непомітно сховати повідомлення в зображеннях
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
25.05.13 15:11
There are no translations available.

Сообщения в изображениях

У чому різниця між приватністю і таємницею? Коли маєте щось особисте, то не заперечуєте, якщо інші знають, що воно є, поки вони не мають до нього доступу.
Наприклад, інші люди знають, що у Вас є кілька кредитних карт, але поки вони не знають, що це за карти, вони не можуть ними скористатися.
Броненосець секретності, це коли інші не тільки не можуть отримати до таємниці доступ, а вони навіть не знають, що вона є.
Секретні повідомлення використовуються зі світанку людства для передачі інформації без перехоплення. Деякі з давніх методів включали татуювання повідомлення комусь на голову і дозволяли волоссю відростати, упаковування повідомлення в кулю з воску, яку посланцю доводилось проковтнути. Пізніше були невидимі чорнила, і, якщо Ви народилися в проміжку між 70-х і 90-х роками, то автор впевнений, що у Вас були свої пустощі з лимонним соком, невидимими маркерами, і так далі.
Наука (або мистецтво) приховування повідомлень у малюнках називається стеганографією, і в епоху цифрових технологій може бути використана, щоб приховати секретні повідомлення в безневинному зображенні. Дивлячись на картину, Ви і не здогадуєтесь, що таємне послання ховається всередині, але з правильними інструментами і паролями, секретне повідомлення може бути виявлене. Як і в усьому, цифрова епоха зробила створення цих секретних повідомлень простішим, ніж коли-небудь. Хочете запустити? Ось деякі інструменти, щоб Ви спробували.
Перш ніж почати
Якщо Ви читали технічні блоги останні пару тижнів, то, ймовірно, зіткнулися з цим геніальним оголошенням іспанської організації, яка називається Aid to Children and Adolescents at Risk Foundation (Фонд Анар). Оголошення призначене для дітей і дорослих, але містить різні повідомлення для кожного. З висоти росту дорослого видно тільки попередження; з висоти дитини - з'являється номер телефону, на який дитина може зателефонувати в разі зловживань.
У той час, як це не може бути стеганографією як такою, але це відмінний спосіб передати секретне повідомлення тільки цільовій аудиторії, і є відмінним прикладом використання цього методу в сучасному світі.
Шлях Саморобки
Якщо Ви та людина, яка любить робити все самостійно, цей метод, як самому все отримати. Можливо, Вам доведеться спробувати декілька разів, щоб знайти найкращі малюнки, щоб приховати своє повідомлення в них, але майте на увазі, що простий малюнок з MS Paint (або його еквіваленту) буде працювати краще. Автор намагався зробити це також з реальним фото, але метод не спрацював.
Цей метод заснований на процесі, який автор знайшов на WikiHow, і який, в основному, поєднує в собі два файли - зображення і текстове повідомлення - так, щоб на зовнішній стороні зображення виглядає як звичайне, але якщо Ви знаєте, де шукати, то можете знайти приховане повідомлення. Якщо Ви не користувач Windows, то автор заздалегідь перепрошує, бо він в змозі показати цей метод тільки на Windows.
Для початку, знайдіть або створіть файл BMP будь-яким способом, зручним для Вас. Для автора найпростіше було намалювати щось просте, і зберегти його як BMP, але також можете спробувати реальне зображення. Якщо використовуєте зображення, то спробуйте знайти відносно маленьке.
Путь Самоделкина
Далі, створіть повідомлення в блокноті або аналогічній програмі, і збережіть створене повідомлення у форматі TXT. Тепер прийшов час, щоб повеселитися. Відкрийте командний рядок і введіть наступне:
copy “<шлях до файлу зображення>” + “<шлях до текстового файлу>” “<шлях до нового файлу зображення>”
Ви можете отримати повніше уявлення про те, як це виглядає, на малюнку нижче:
Прочитать сообщение
Назвіть Ваш новий малюнок як хочете, але пам'ятайте, що це Ваше реальне зображення з таємним повідомленням, так що не називайте його "секретне повідомлення", якщо дійсно хочете, щоб це залишилось таємницею. Нове зображення буде також файлом BMP, тому кожен, хто бачить його, клацнувши двічі по ньому, відкриє і побачить лише зображення. Однак, якщо хтось в курсі, то відкриває його за допомогою блокнота і знайде таємне послання, яке ховається весь час в кінці файлу:
Расшифровка сообщения
Так, це може не найефективніший спосіб, але просто і працює.
Mozaiq - сервіс, спрямований на створення величезних мозаїк, зроблених з крихітних фотографій. Крім того, він також пропонує простий і легкий у використанні сервіс стеганографії, який Ви можете використати, щоб швидко зашифрувати будь-яке повідомлення в безневинному зображенні.
Mozaiq
Саме чудове в Mozaiq те, що Вам навіть не доведеться кидатися за зображенням. Якщо Ви занадто ліниві, або не маєте нічого підходящого поруч, Mozaiq забезпечить випадкове зображення для Вас, щоб швидко приховати Ваше повідомлення. Все, що потрібно зробити, це ввести своє повідомлення і додати, при необхідності, пароль розшифровки, і все готово.
Mozaiq изображение
Залиште це зображення на своєму комп'ютері (не змінюйте його! Ви можете змінити ім'я файлу, однако), і відправте його, кому хочете. Для того, щоб розшифрувати повідомлення, необхідно використати сторінку розшифровки Mozaiq. Завантажте зображення і введіть пароль (якщо такий є), і вуаля! Ось Ваше таємне послання:
Mozaiq расшифровка
Читати повний огляд Mozaiq (але майте на увазі, що інтерфейс вже трохи відрізняється, від того, який описаний).
MobileFish це сайт, який виглядає старо, і матеріал в цілому присвячений проектуванню, розробці, іграм і т.п., але також є сервіс стеганографії. Сервіс виглядає так само старо, як і решта частин сайту, так що Вам, можливо, доведеться трохи поборотися з інтерфейсом, але він дозволяє приховати секретні повідомлення в зображеннях, і навіть секретні файли у файлах.
MobileFish
Щоб створити секретне повідомлення в зображенні, завантажте зображення, а потім виберіть, чи Ваше секретне повідомлення буде секретним файлом чи простим повідомленням. Після завантаження файлу повідомлення або створення повідомлення виберіть пароль і перейдіть в самий низ. Тут Ви зможете ввести просту капчу, а потім натисніть на кнопку "Шифрування" (“Encrypt”).
В цей момент може здатися, що ніби нічого не сталося, але якщо Ви прокрутите далі, то знайдете посилання на скачування Вашого нового зображення:
MobileFish изображение
Щоб розшифрувати повідомлення, завантажте його або введіть URL- адресу (значить, Ви можете ділитися посиланнями на секретне повідомлення, а також відправити сам файл), введіть пароль і натисніть на кнопку "Розшифровка" (“Decrypt”). Знову ж, може здатися, що нічого не відбувається, але прокрутка вниз покаже повідомлення або вікно таємного повідомлення, якщо Ви вибрали приховування повідомлення у файлі - він буде доступний для завантаження з використанням того ж посиланням на завантаження файла, яке бачили вище.
Інтерфейс MobileFish є його недоліком, але якщо Ви і Ваш одержувач може залишити його осторонь, то це відмінний спосіб для створення та шифрування таємних повідомлень.
Secretbook [Chrome]
Secretbook є досить новим розширенням Chrome, яке дозволяє кодувати повідомлення в фотографіях на Facebook, а потім ділитися ними з друзями так, ніби вони є звичайними фото. Друзі в курсі і ті, у кого є пароль, зможуть розшифрувати секретне повідомлення, приховане усередині зображення.
Після встановлення розширення, Вами необхідно оновити Facebook і натисніть ctrl+alt+a для створення нового зашифрованого повідомлення. Якщо цей ярлик кимось зайнятий, як було в автора, то існує не так багато, що можете з цим зробити. Автор в кінцевому підсумку закрив програму, яка крала ярлик, так як на сьогодні немає можливості це змінити.
Secretbook
При натисканні клавіші контекстного меню, вікно вище відкриється, в якому Ви повинні вибрати зображення, текст повідомлення і пароль. Кожне зображення може містити різну кількість символів і Secretbook дасть Вам знати, наскільки довгим може бути Ваше повідомлення.
Ви можете завантажити файл і перезавантажити його на Facebook. Щоб розшифрувати повідомлення, натисніть ctrl+alt+a, коли розглядаєте зображення, і введіть пароль. Якщо пароль правильний, то повідомлення буде відображене!
Secretbook сообщение
(Так, автор знає, що в кожному скріншоті різні повідомлення - вони з різних експериментів!)
Більше?
Є й інші інструменти, які можна використовувати для створення прихованих повідомлень в зображеннях. S-Tools for Windows і iSteg for Mac, а також OpenPuff - чудові інструменти, якщо Ви шукаєте настільні додатки, щоб створити свої таємні повідомлення.
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting