Bitdefender TrafficLight
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
19.05.13 10:08
There are no translations available.

Bitdefender TrafficLight

Плагін для веб-браузерів, який включає набір функцій, що повністю захищають Вас від загроз, які виникають при перегляді веб-сторінок в Інтернеті.
Bitdefender TrafficLight забезпечує контроль за веб-загрозами на популярних браузерах. Він перехоплює і фільтрує веб-трафік, блокуючи шкідливий контент і фішингові веб-сайти. Використовує хмарні сервіси Bitdefender Cloud.
TrafficLight пропонує простий і зручний спосіб захисту від вірусів, фішингу та рекламного спаму на онлайн-ресурсах. Доповнення не конфліктує з встановленими на комп'ютері антивірусами і надає додатковий рівень веб-захисту безкоштовно.
Основні можливості Bitdefender TrafficLight:
  • Плагін для контролю веб-загроз працює практично з будь-яким Windows-сумісним веб-браузером. Він навіть зберігає свою функціональність при зміні веб-браузера.
  • Bitdefender TrafficLight перехоплює і сканує веб-трафік ще до того, як він досягає браузера, ефективно блокуючи замасковані або стелс-атаки, поки не стало надто пізно.
Примітка: При виборі "Універсальний встановлювальник" плагін встановлюється для Internet Explorer 7+, Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari.
  • Плагін сканує сторінки, які Ви відвідуєте, на наявність шкідливих програм і спроб фішингу, кожен раз, коли Ви звертаєтеся до них, щоб уникнути зараження від довірених, але нещодавно зламаних сайтів.
  • Bitdefender TrafficLight не блокуватиме весь веб-сайт, якщо тільки деякі сторінки в його межах є шкідливими. Блокуються тільки потенційно небезпечні елементи, що дозволяє Вам переглядати інші частини інтернет-ресурсу, якщо Ви того побажаєте.
  • TrafficLight використовує інформацію, що надається хмарним сервісами BitDefender Cloud, для відображення шкідливих і фішингових веб-сайтів в результатах пошуку Google або Bing. Плагін для веб-захисту також перевіряє посилання в популярних соціальних мережах (Facebook, Twitter) і блокує їх, якщо вони є підозрілими.
(Джерело RU: comss.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting