Програма Security System захистить ваш iPad
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
24.12.12 18:48
There are no translations available.

Щоб мінімізувати випадки крадіжок iPad, компанія «Sticky Ice Games LLC» в 2010 році випустила програму, яка має досить просту назву «Security System». Познайомимось з можливостями даної програми, принципом роботи та її актуальністю.
iPad – планшет, розроблений та випущений компанією Apple. На сьогодні, техніка «Apple» користується великою популярністю серед користувачів. Продажі i-девайсів з кожним роком стрімко зростають. Разом з такими старожилами «яблучних» пристроїв як Mac, iPhone, та iPad, все більше признання та популярність здобувають планшети iPad. Звичайно ж, iPad коштує не дешево, особливо для пересічного українця. Наприклад, iPad 3 коштує в США 329$.
В Україні, враховуючи націнку, за даний девайс попросять від 4000 грн. (~500$). Як бачимо, тому, хто все ж таки придбав цей пристрій, буде дуже неприємно, якщо з ним щось трапиться. В плані надійності, показники «Apple» дуже високі. Дуже рідко їхня техніка сама-по-собі виходить з ладу. А от від крадіжки того чи іншого пристрою ніхто не застрахований. Наша країна – не виняток, і маючи щось дороге, ризикуєш це втратити.
«Security System» можна придбати в AppStore всього за 0.99$. Системні вимоги: будь-який iPad з прошивкою iOS 3.2 та вище. «Security System» робить з Вашого iPad систему сигналізації, яка спрацьовує на рухи і звуки. Як заявляє розробник, «Security System» - це чудовий засіб захисту, що дозволяє використовувати iPad, як пристрій, що забезпечить безпеку та охорону Вашої власності від небажаних рук.
Розберемося з принципом роботи. Завдяки вбудованому акселерометру та гіроскопу, iPad може реагувати на різні рухи користувача. На основі цих двох технологій працює «Security System». Коли програма активована, вона виявляє, обробляє та аналізує рухи та звуки в безпосередній близькості від користувача. Якщо «Security System» помітить підозрілі зміни звуку або руху (під підозрілими розуміється різка зміна звукової амплітуди та показники гіроскопу), то система сигналізації видає гучний сигнал, який відлякує небажаних персон від Вашого пристрою та попереджає про їхню присутність.
Існує також декілька способів використання цієї програми:
  • активація датчика руху (iPad accelerometer) - користувач кладе iPad в портфель. Якщо портфель пересунуть, то спрацює сигналізація. Допомагає в громадському транспорті, а також в багатолюдних приміщеннях;
  • активація датчика руху (iPad gyroscope)  –  користувач кладе iPad в пакет, а пакет вішає на ручку двері. Якщо двері відкриються, то спрацює сигналізація. Попереджає про зламування.
  • активація датчика звуку (iPad microphone) – користувач покладе iPad, наприклад, на столі в одній кімнаті, а сам піде в іншу. Якщо хтось наблизиться до пристрою та визве шум - спрацює сигналізація.
Інтерфейс «Security System» досить простий на зрозумілий. Він доступний 15 мовами, серед яких є російська. При першому запуску користувачу пропонується ввести захисний код деактивації системи:
Після цього відкривається основний екран програми, в якому можна вибрати потрібний датчик, вибрати тип та гучність сигналу:
Тут також є декілька допоміжних функцій, таких як:
  • повідомлення через електронну пошту (позначка з конвертом);
  • функція затримки, яка дає користувачу 2 секунди на те, щоб вимкнути систему, використовуючи обраний раніше код деактивації, до того моменту, як спрацює сигналізація (позначка delay);
  • автоматичної активація охоронної системи при запуску програми (позначка auto).
Серед недоліків «Security System» можна виділити досить велике витрачання заряду батареї пристрою, а також нестабільність роботи. В деяких випадках, при запуску програми, Вас може викинути на початковий екран. В принципі, розробники мають виправити цей недолік в новій версії програми.
Незважаючи на зауваження, дана програма варта того, щоб її придбати та протестувати. І кожен користувач може знайти в ній переваги для себе. До речі, варто зазначити, що «Security System» є доступною не тільки для iPad, а й для iPhone 4/4S, 5 та для iPod Touch 4, 5. Власники більш компактних «яблучних девайсів» також можуть поставити свій пристрій на сигналізацію.
Автор Олександр Родін, магістрант НТУУ «КПІ»
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting