Як повернути свій втрачений Android
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
28.10.12 10:36
There are no translations available.

Сучасні мобільні телефони розумнішають і справляються з самим широким колом завдань. Тим прикріше, якщо Ваш мобільний помічник став жертвою злодюжок або Вашої неуважності.
Втім, існує реальний спосіб не тільки повернути свій смартфон назад, але й довести лиходіїв до нервового зриву.
Програм, що здійснюють виявлення та віддалене управління деякими функціями Вашого смартфона існує досить багато, але всі вони, як правило, платні, а якщо і мають безкоштовний варіант, то з досить обмеженою функціональністю. Додаток Android Lost Free в цьому сенсі є унікальним - багато його можливостей не мають аналогів, а використання повністю безкоштовно і належить він до 6 кращих програм, які дозволяють знайти втрачений Android-телефон.
Для початку необхідно встановити невелику програму-клієнт обсягом близько 140 кб з магазину додатків Google. Після її запуску з'явиться лише одне вікно з декількома опціями. Тут, для повноцінної роботи програми, Вам треба буде надати їй адміністративні права і можливість приймати та відправляти SMS-повідомлення.
Для зв'язку з Вашим телефоном, зрозуміло, треба мати який-небудь канал зв'язку. Android Lost Free задіє для цього відразу два методи: Ваше поточне інтернет-підключення і управління за допомогою спеціальних SMS. Таким чином, якщо до Вашого апарата хоч якось можна достукатися, то програма зробить це.
Основним інструментом для роботи з Вашим втраченим телефоном є спеціальний веб сервіс. Можливо його оформлення не викликає ентузіазму, але зі своїм завданням він справляється на відмінно. Для початку Вам необхідно увійти за допомогою свого облікового запису в Google, бо це необхідно для відправки повідомлень. Після цього можна приступити до вивчення можливостей сервісу.
Програма має величезну кількість функцій і всі вони зручно розсортовані в декількох вкладках в розділі Controls. Наведемо список найцікавіших з безлічі доступних можливостей:
Alarm - за Вашим сигналом телефон починає нестямно «кричати» і мигати. що може знадобитися, якщо Ви вийшли на слід зловмисника;
GPS - визначення положення телефону на карті:
Phone Status - при натисканні на цю кнопку телефон відсилає Вам докладну інформацію про свій стан, в тому числі модель, статус батареї, номер imei і так далі.
Message popup - відображення Вашого повідомлення на екрані телефону. Таким способом Ви можете попросити повернути свою пропажу.
SMS post - за допомогою цієї функції Ви зможете відіслати SMS з вашого телефону на обраний номер.
Message Picture - хитра функція, що дозволяє відіслати повідомлення на Ваш телефон, а в той момент, коли на нього зреагують, фронтальна камера зробить знімок і відішле його Вам. Чудова можливість познайомитись з обличчям нового власника Вашого апарату.
Lock phone - блокує телефон, причому для входу тепер знадобиться вводити встановлений Вами цифровий код.
Call List - отримати список всіх телефонних розмов за останній час. Може бути корисно, якщо Вам треба з'ясувати контакти зловмисника.
Sound Recording, Front Camera, Rear Camera - так, Ви можете змусити свій телефон записувати звук, робити знімки передньою і задньою камерами. А результати, само собою, будуть негайно надіслані Вам.
SMS commands - Ви маєте можливість керувати своїм телефоном за допомогою есемсок з іншого телефону. Список доступних команд дуже великий і доступний на цій сторінці.
Це далеко не повний перелік можливостей програми, але досить яскраво ілюструє її неабиякі можливості. Так, автор вже передбачає голоси скептиків, які скажуть, що при крадіжці телефону його зазвичай повністю вимикають, а потім відразу ж перепрошивають, так що ніяка навіть сама хитра програма не допоможе. Але по-перше, це відбувається не завжди моментально, так що шанс на виявлення все ж є, особливо якщо новий власник захоче покопатися у Ваших даних. А по-друге, програма Android Lost Free дає певний шанс на повернення телефону, а її відсутність зводить його до повного нуля.
Автор Дмитро Горчаков, джерело RU: lifehacker.ru
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting