Завантажити останні оновлення драйверів: DriverMax 5.9 (2011/Rus)
Оценка пользователей: / 14
ПлохоОтлично 
01.05.11 20:02
There are no translations available.

DriverMaxDriverMax є співтовариством користувачів, які діляться своїми драйверами. Для завантаження драйвера зі спільноти DriverMax Вам необхідно закачати копію драйвера у Вашу систему.
DriverMax Agent завантажить драйвер автоматично, але тільки з Вашої згоди - це виконується лише тоді, коли Ви приймаєте його угоду.
DriverMax - безкоштовна утиліта, яка дозволяє завантажити останні оновлення драйверів для Вашого комп'ютера. Дана програма подібна до розглянутих раніше програм та сайтів для пошуку драйверів, але використовує комбінацію різних методів.
Крім того, DriverMax збирає інформацію про встановлені в системі драйвери і виводить список пристроїв, які їх використовують. Наводиться інформація про версію драйвера, дату створення, розробника, кількість файлів і наявність цифрового підпису.
DriverMax визначає встановлені в системі драйвери і дозволяє зробити їх архів на випадок переустановлення системи. Після цього досить експортувати їх в окрему папку або упакувати в ZIP-архів і після установки Windows встановлювати все необхідне з одного джерела. За допомогою майстра імпортування можна встановити всі збережені драйвера за 5 хвилин. Таким чином, Вам більше не доведеться мати під рукою безліч дисків до різних пристроїв.
Можливо, Ви подумаєте, що буде заново інстальована вся начинка, яка була на диску, наприклад, зі звуковою картою. Але це зовсім не так - буде переустановлений лише сам драйвер, а мультимедійні додатки, діагностичні програми та інше - це програма залишає на Вас. Саме в цьому і полягає проблема. З іншого боку, далеко не всім потрібні ці численні програми і цій категорії людей варто ознайомитися з програмою, хоча б заради інтересу.
Інтерфейс програми, як і її організація роботи, дуже прості і ергономічні. Розібратися з нею не буде важко. Програма допоможе Вам легко і швидко перевстановити всі драйвери пристроїв, які потрібні для коректної роботи пристроїв Вашого комп'ютера в Windows.
Основні можливості:
  • Видає докладні відомості про всі драйвери, включаючи версію, дату релізу і т. д.
  • Створює детальний звіт (TXT/HTM) про драйвери.
  • Робить резервну копію всіх встановлених драйверів у вказану папку.
  • Запускає майстра імпорту для встановлення драйверів зі збереженої копії.
  • Має можливість періодичної перевірки на предмет наявності більш свіжих версій драйверів.
DriverMax може завантажити та оновити драйвера для:
  • Windows 7 32 і 64-розрядні - всі пакети і випуски
  • Windows Vista 32 і 64-розрядні - всі пакети і випуски
  • Windows XP 32 і 64-розрядні - всі пакети і випуски
Для того щоб отримати оновлення драйверів, виконайте наступні дії:
1. Запустіть програму DriverMax. Це можна зробити, перейшовши в меню "Пуск" ® Програми ® DriverMax і натиснувши на пункт DriverMax.
2. У вікні DriverMax перейдіть на сторінку завантаження драйверів та інформації (Driver downloads and info) і натисніть кнопку онлайн-перевірки (Check online for driver updates) в меню оновлення драйверів.
3. Після цього Вам може бути запропоновано створити обліковий запис користувача та/або прийняти агентський договір DriverMax. Будь ласка, зробіть обидві ці речі, дотримуючись інструкцій самої програми. Обидва кроки потрібні, щоб отримати оновлення драйверів.
4. Після цього DriverMax автоматично відкриє веб-сторінку, яка містить список драйверів, вже встановлених на Вашому комп'ютері. Для кожного драйвера, Ви побачите встановлену у Вас версію і яка остання версія дроайвера доступна для закачки.
5. Для оновлення певних драйверів зі списку, натисніть на значок дискети, розташований на правій стороні екрану. Ви потрапите на іншу сторінку, яка показує всі версії драйверів, які доступні для скачування (з їх рейтингом і кількістю завантажень).
Виберіть версію драйвера, натисніть на посилання і виберіть пункт Відкрити (Open), коли запитають, хочете Ви відкрити (Open), зберегти (Save) чи скасувати (Cancel).
Виберіть безкоштовне завантаження, але воно обмежить завантаженням лише 2-х драйверів на добу. Це не страшно, тому, що і в цьому випадку всі необхідні для завантаженя драйвери можна поставити в чергу для автоматичного завантаження,…кілька днів і все ОК!
6. Спочатку буде завантажений невеликий файл з розширенням .DMX-INFO. Звичайно, його можна відразу відкрити в DriverMax. Файл .DMX-ІНФО містить інформацію про драйвер, який Ви збираєтеся завантажити. Запуститься DriverMax Agent і запитає, чи хочете Ви додати драйвер, щоб завантажити в список. Будь ласка, виберіть Так (Yes).
7. DriverMax Agent буде чекати в системному треї і завантажить драйвер, коли це можливо. Це може зайняти деякий час. Ви можете двічі клацнути по DriverMax Agent в системному треї, щоб перевірити статус завантаження.
8. Коли завантаження буде готове, DriverMax Agent дасть Вам знати про це, використовуючи повітряну кулю повідомлення, яке з'являється над системним треєм.
9. Для того, щоб встановити драйвер, запустіть DriverMax Agent, двічі клацнувши на його іконку в системному треї. Потім, подивіться список драйверів, які вже завантажили (Drivers already downloaded), виберіть драйвер, який Ви хочете встановити і натисніть кнопку встановлення драйвера (Install driver). Підтвердіть встановлення драйвера.
10. Якщо залишились ще незавантажені драйвери, то вони будуть дозавантажені автоматично.
11.Можете встановити час перевірки оновлень. Для цього натисніть кнопку налаштувань (Settings) зліва внизу вікна DriverMax Agent і в новому вікні задайте час, наприклад о 21:12.
В безкоштовній версії автоматична перевірка можлива раз на добу, а запускати її вручну можна необмежене число разів.
12. Після встановлення драйвера буде запропоновано перезавантажити систему, але без Вашої згоди перезавантаження не буде.
13. Після перезавантаження відкриється вікно зворотного зв’язку, яке дозволяє надіслати розробникам інформацію про нормальну роботу встановленого драйвера.
В наступній статті розглянемо, як зробити резервну копію всіх драйверів та як швидко їх відновити після переустановлення системи.
(Джерело з посиланням на російськомовну версію програми: symbian.kh.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting