Як завантажити з Інтернету безкоштовні електронні книги для будь-яких пристроїв eReader
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Безкоштовні електронні книги з Інтернету для eReaderПам'ятаєте ті старі вінілові платівки? Пам'ятаєте перестрибування на 8-трековий оркестр? Перемикання на касети? Скільки грошей Ви витратили на перезапис Вашої музичної колекції на компакт-диски? А на MP3?
А як щодо Вашої колекції фільмів VHS? Ви, напевно, спустошили свій рахунок в банку переходом на DVD і, дай Бог Вам, оновитися до Blu-Ray. Йти в ногу з часом з технологією коштує дорого і це також відбувається з книгами. В книзі швидко замінити тверду палітурку і в м'якій обкладинці Ви отримуєте зручний для читання доступ, мобільність і збереження деякого простору, але Ви також збираєтеся вкласти готівкові гроші, щоб побудувати для них свою бібліотеку.
Але Ви не повинні цього робити.
Є тонни безкоштовних електронних книги, незалежно від того, який у Вас eReader -Амазонки Kindle, Barnes & Noble's НУК, Reader від Sony і т.д. І з тих eReaders маєте доступ до фантастичних магазинів електронних книг для зручного перегляду і покупки. Вони пропонують більше тонни цифрової літератури на продаж, але Ви не повинні витрачати гроші, якщо вимагають (або хочуть). Там є багато безкоштовних варіантів, тому переконайтеся спочатку, що Ви не можете мати це безкоштовно, перш ніж платити.
Більшість безкоштовних електронних книг доступні як рекламна продукція і старіші, поза терміном авторського права, книги раніше 1923 р., на які припадає близько 2 млн. назв. І не важливо, яким eReader Ви володієте, чи віддаєте перевагу читанню цифрових копій на Вашому комп'ютері, тому що можете перетворити практично будь-який із загальних файлів електронних книг у формат, який зможете на них використовувати.
Гаразд, досить теревеніти - ось деякі з Ваших варіантів.
1 - Amazon Kindle Store
Так, є тонн дорогих книг в Kindle Store Amazon, але є також доступними декілька безкоштовних електронних книг. Насправді, є тисячі класики без оплати, від «Гордість і упередження» до «Вісім льє по Амазонці».
Крім того, Amazon має тонни обмеженої часом рекламної продукції, що означає "безплатний для обмеженого часу". Якщо Ви регулярно перевірятимете, то можете вийти з деякими досить пристойними безкоштовними книгами.
2 - Google eBookstore
Так, Google має зараз магазин електронної книги, влучно названим Google eBookstore. Він відкрився приблизно чотири місяці тому і також має безкоштовні електронні книги для скачування. Їх традиційні формати підтримуються на пристроях Android і Apple IOS, Nookі Sony е-рідерах та в Інтернеті.
3 - Тексти Internet Archive
Ви, напевно, бачили деякі друковані видання в рекламних роликах на телебаченні, спеціальні навчальні відео для після вузівської освіти від Internet Archive. Але вони також мають велику кількість безкоштовних текстів, які можна скачати в різних форматах, таких як ePUB, Daisy, PDF, звичайний текст, DjVu, MOBIабо Kindle.
Але більш простий спосіб для пошуку книг в Internet Archive є їх ініціатива відкритої бібліотеки, де вони намагаються створити сторінки в Інтернеті для кожної книги, коли-небудь опублікованої (складне завдання). Просто зайдіть на сайт і зробіть пошук, переконавшись, що стоїть прапорець "показувати тільки е-книги". Тоді просто натисніть на посилання книги, щоб побачити формати.
Доступні в ePUB, Daisy, PDF, звичайний текст, DjVu, MOBI, або можете відправити безпосередньо на Ваш Kindle.
4 - Проект Гутенберг
Цей дивовижний сайт підтримує не хто інший, а винахідник електронної книги Майкл Харт. Він винайшов е-книги ще в 1971 році (так, напевно, що старий!). І до цього дня продовжує робити безкоштовні книги доступними для всіх, хто хоче завантажити їх в "проекті Гутенберг". Там понад 33000 безкоштовних для завантаження і всі на 100% легальні і доступні, як EPUB, Kindle, HTML і текстові документи.
5 - ManyBooks.net
ManyBooks точно такий проект, як Гутенберга, тільки його тримає Хіппер Vibe, і в ньому легше орієнтуватися. Найкраще - це більш ніж 26000 безкоштовних видань в більш ніж 20 цифрових форматах, у тому числі LIT, LRF, ePUB, MOBI, PDFі т.д.
6 - Feedbooks
Feedbooks продає електронні книги, але у них також є велика колекція книг в області, а також розділ, де автори можуть публікувати свої книги для людей, щоб завантажити і користуватися безкоштовно - відмінна ідея. Вони доступні в форматі EPUB.
Інші відомі місця з безкоштовними книгами
Приведені вище є кращими і самими універсальними місцями в Мережі, щоб отримати безкоштовний контент для Вашого читання на E-Reader, але є деякі інші, які також варто відвідати. Ось вони:
(Джерело EN: wonderhowto.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting