Freemake Video Downloader: завантажуємо відео з Інтернету
Оценка пользователей: / 8
ПлохоОтлично 
26.03.11 20:48
There are no translations available.

Freemake Video DownloaderЗавантажувач відео повинен бути надійним та зручним у використанні. Що мається на увазі під цим?
Надійність означає, що він повинен надавати можливості для завантаження відеокліпів з багатьох сайтів, і що він регулярно оновлюється, щоб залишитися сумісним з відео-порталами, якщо власники відеосайту вносять зміни в сайт або спосіб передавання відео на комп'ютер користувача.
Зручний означає, що він не повинна бути складним для завантаження відео, а ще краще, щоб процес вибору і завантаження відео був інтегрований в робочий процес.
FreeMake Video Downloader - це безкоштовна програма для завантаження відео з Інтернету. Програма підтримує більше 40 різних відео-сайтів. Звичайно в списку для перегляду знаходяться Youtube, Facebook і Google Video, як і інші відео-портали, такі як Dailymotion, MTV, Veoh, Megavideo і добрий десяток орієнтованих на відео дорослих сайтів.
Video Downloader - це окрема програма для Windows, яка пропонує браузерам Chrome і Firefox інтеграцію у вигляді додатку, який встановлюються автоматично під час встановлення на ПК з Windows (якщо не виділено).
Звичайно, можна використовувати програму і без розширення браузера, але для завантаження треба буде вручну копіювати URL відео у вікно програми.
Доповнення браузера додає кнопку на інтерфейс, яка посилає активний URL для завантаження відео.
Основний інтерфейс відображає списки завантажених відео з часом їх програвання, їх розмір, формат відео та мініатюру. Безпосередньо в ньому можна переглядати відео формати на програвачі, встановленому за умовчуванням в системі, і відкрити свої папки завантаження на локальному жорсткому диску.
На основному інтерфейсі програми відображається спливаюче вікно, коли відправляється заявка на відео в плагіні одного з браузерів, або якщо веб-адреса відео вставляється безпосередньо в програмі.
Завантажувач відео відображає всі доступні налаштування якості відео, а також їх дозвіл, розмір і аудіо кодування.
Можна перейти від режиму суто завантаження відео до витягування тільки аудіо з відео (ідеально підходить для копіювання mp3 з відео YouTube, наприклад) або для перетворення відео після завантаження в інші відео-або аудіо-формати. Доступні для вибору серед інших mp3, MKV і AVI.
Спливаюче вікно для завантаження може бути зручним, якщо Ви завантажуєте відео іноді, але набридає, якщо Ви завантажуєте десятки відео на день. Це можна обійти, активувавши в правому верхньому куті екрану режим вибору екрану завантаження одним натисканням.
Тут можна вибрати рівень якості і параметри, якщо відео має бути перетворене після завантаження. Ці налаштування використовуються потім щоразу, коли програма завантажує відео.
Тепер просто клацніть на кнопці плагіна для браузера, щоб завантажити відео. Все інше обробляється програмою у фоновому режимі.
Серед варіантів налаштування є приховування і блокування відео для дорослих. Приховування означає, що відео для завантаження не з'являються у відео-оголошенні, замок дозволяє батьківський контроль, який паролем блокує відео для дорослих від завантаження.
Може бути настроєне підключення через проксі-сервер і, крім того, можна ввести інформацію про обліковий запис для деяких відео сайтів. Облікові записи користувача зазвичай необхідні при завантаженні відео з приватних сайтів.
Програма зручна у використанні, особливо якщо використовується плагін для одного з браузерів в поєднанні з режимом завантаження відео в один клік.
Найбільшим обмеженням є кількість сайтів. Доповнення Download Helper для браузера Firefox підтримує понад 40 відео сайтів, а безкоштовний завантажувач відео підтримує сотні сайтів.
Windows користувачі можуть завантажити останню версію Freemake Video Downloader  на сайті розробників. Програмне забезпечення сумісне з 32-бітною й 64-розрядною версіями Windows XP, Vista і Windows 7. Воно лише вимагає Microsoft. NET Framework 4.0.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting