Як завантажити флеш-ігри для автономної гри на комп’ютері
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Завантажити флеш груФлеш-ігри можуть бути зачаровуючими - всі вони через Інтернет, дозволяють грати безкоштовно і в них легко зануритись.
Флеш ігри визивають спектр почуттів від задоволення до марно зіпсованого часу від інді-каменів, створених розробниками з унікальним баченням. Завантаження гри Flash є оманливе легким і простим, якщо Ви знаєте свою справу.
На жаль, багато людей копіюють флеш-ігри, розміщують їх на своїх сайтах, шльопаючи на них рекламу, крадучи доходи і перегляди сторінок розробників. Ось чому ми не можемо мати такі хороші речі як, наприклад, регулярні повідомлення для підтримки офлайн флеш-гри - то ж контрзаходи впливу на людей, які намагаються отримати прибуток за спиною розробників, і це перешкоджає форуму підтримки.
Скористайтеся File2HD
Ви можете отримати флеш-ігри безпосередньо з вихідного коду сторінки, але це трохи технічно. Інше, менш технічне рішення, це сайт File2HD, який автоматично знаходить флеш-файли на сторінці і допомагає Вам їх завантажити.
Для використання File2HD, відкрийте сайт File2HD. Скопіюйте та вставте адресу веб-сторінки, що містять флеш-ігри, щоб вони завантажились у вікні, виберіть об'єкти та натисніть кнопку Get Files (Отримати файли).
Якщо сторінка має декілька Flash об'єктів, наприклад, флеш-реклама та інші подібні речі – то Ви побачите кілька об'єктів Flash (SWF файли), які можна скачати. Знайдіть хостел, що представляє ігри - тут, оскільки автор намагається завантажити Closure, то він завантажив би файл з «Closure» в його назві. Також назва папки "gamez» вказує автору, що він рухається в правильному напрямку.
Клацніть правою кнопкою миші на посилання і збережіть файл SWF на комп'ютері.
File2HD може допомогти Вам завантажувати й інші типи файлів з веб-сайтів, в тому числі, музичні і відео файли.
Завантажити з допомогою Mozilla Firefox
Firefox дозволяє легко завантажити Flash-ігри прямо з браузера. Клацніть правою кнопкою миші на сторінці з флеш ігри та виберіть View Page Info (Інформація про сторінку). Перейдіть на вкладку Media (Мультимедіа) у вікні інформації про сторінку, виберіть тип стовпця для сортування мультимедіа на сторінці і знайдіть ігри - це буде класифікацією об'єкта. Після того, як Ви знайшли гру, Ви можете скористатися кнопкою Save As (Зберегти як), щоб зберегти гру на свій комп'ютер.
Як грати Flash ігри офлайн
Як тільки Ви завантажили гру, повинно бути легко грати в неї в автономному режимі. Знайдіть. SWF-файл, який представляє ігри на Вашому комп'ютері, і відкрийте його в браузері. Ви можете відкрити його в браузері за допомогою перетягування і опускання, або двічі клацніть по ньому і вкажіть запустити його з допомогою одного з браузерів: Google Chrome, Mozilla Firefox або Internet Explorer.
Гра відкриється в браузері – і Вам, можливо, треба буде змінити розмір вікна браузера для гри, щоб зробити його меншим, а грати швидше. Якщо грати у повному вікні вашого браузера, то гра може виконуватись дуже повільно.
Багато ігор блоковані сайтами
Ось погана новина – наведене вище не завжди працює. У випадку гри Closure, гра не запускається правильно офлайн - натискання на кнопку Begin нічого не робить. Деякі флеш-ігри призначені для гри лише, якщо вони знаходяться на веб-сайті - це, щоб запобігти крадіжці флеш-ігр і розміщення їх на інших сайтах. Однак, це дозволяє нам грати в них в автономному режимі. Ми розглянули це питання в минулому, і ігор, заблокованих сайтами, які відмовляються працювати в автономному режимі все більше з тих пір.
Деякі ігри не вдасться запустити так просто, і буде інформувати Вас про те, що гра може бути відтворена лише на певному сайті. Наприклад, скачайте ImmorTall від Armor Games, і Ви побачите таке повідомлення про помилку, якщо спробуєте грати в автономному режимі:
Тим не менш, завантаживши ImmorTall з сайту розробника Pixelante.com, отримаєте копію, яка працює в автономному режимі.
Мораль цієї історії: якщо хочете грати в флеш-ігри офлайн, то завжди намагайтеся завантажити їх з сайту розробника. Завантажені флеш-ігри з таких великих сховищ, як Kongregate або Armor Games, ймовірно, не будуть працювати.
Ви можете обійти блокування сайту? Може бути, і це зовсім небагато роботи. Ми в минулому розглянули ігри від Kongregate офлайн– Ви, в принципі, повинні уособлювати сервер Kongregate і обхитрити гру, щоб вона думала, що працює на Kongregate. Це скоріше технічні питання і вони можуть не спрацювати навіть для деяких ігор, що запитують ресурси інтернет-серверів, з яких запускаються.
Ви до цього завантажували флеш-ігри для використання в автономному режимі? Чи є у Вас інші поради або трюки, щоб поділитися? Залишіть коментар і дайте нам знати!
(Джерело EN: makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting