Antenna приносить Вам потокове радіо з усього світу
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
12.04.10 18:45
There are no translations available.

Adobe Air: станцій потокового радіо предостатньо, але знайти їх - це одна справа, а користуватися тисячами них через вишуканий інтерфейс і все це в одному місці - це зовсім інше. Antenna являє собою прилизаний інструмент на базі Adobe Air-радіо, який дозволяє отримати задоволення від потокового радіо.


Багато додатків потокового радіо і веб-сайти виглядають так, ніби їх створювали десять чи більше років тому назад  і з’їдені міллю. Вишуканий інтерфейс Antenna дозволяє легко вибирати музику по країнах, жанру, рейтингу і так далі. Інтерактивна карта покаже, де знаходяться станції, які Ви слухаєте, або можете клацнути рожевий вузлик на карті, щоб побачити всі станції для міста або регіону.

Використання зазвичай неотесаного і нудного керування потоковим радіо Antenna переносить на новий рівень простоти і цим підсилює сприймання. Якщо Ви любите слухати радіо Вашої країни і з усього світу, то Ви, напевнее, захочете перевірити Antenna, щоб насолоджуватися потоковим радіо в стилі. Антена - безкоштовна і вимагає лише встановлення Adobe Air.

Джерело: lifehacker.com

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting