Ваш канал Facebook в режимі реального часу на робочому столі з FlipToast
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Facebook в режимі реального часу на робочому столі з FlipToastАвтор, як і багато інших, витрачає неприємно велику кількість часу на Facebook. Всі друзі автора висять на Facebook, разом зі своїми симпатіями і антипатіями, дискусіями про поточні події і останні новини і такими речами, як статус оновлень і фотографії.
Це, дійсно, проста арифметика. Додайте до цього звикання до ігор і бренд сторінок навколо всього, що Вас цікавить, так і отримаєте, що надто багато часу витрачається на Facebook.
Коли ж автор говорить про Facebook, то він дійсно має на увазі Facebook, тож давайте вирішувати чи немає прекрасної настільної альтернативи йому .... Чи є? У цій статті автор збирається показати Вам FlipToast, що, якою б дивною не була назва, насправді є гідною програмою для робочого столу.
Що таке FlipToast?
FlipToast є динамічним настільним клієнтом Facebook для Windows і Mac, який пропонує швидкий і простий спосіб залишатися на зв'язку з друзями на Facebook. На відміну від інших клієнтів, які існують, FlipToast забезпечує необхідні користувачеві елементи інтерфейсу, такі як відстеження повідомлень і функція чату.
Він призначений для сповіщення користувачів про все, що пов'язане або відбувається з його профілем на Facebook, і надає Вам оновлення в режимі реального часу. Будь-які коментарі статусу на Facebook, позначки на фотографії, або додане до Вашого альбому - все будете оновлене у сповіщенні.
FlipToast розроблений так, щоб не відволікати. Ви можете тримати бічну панель і відповідне вікно чату в будь-якому куточку екрана, щоб мати їх для довідки при виконанні інших завдань. У Вас в будь-який час є варіант піти з чату в автономний режим.
Обмін фотографіями і функція завантаження також дійсно чудові. Все, що Вам потрібно зробити, щоб обмінятися фото на Facebook з FlipToast - це перетягнути його на додаток і можна вказати, які відомості про альбом Ви хотіли б ввести, і почати завантаження.
Крім того, FlipToast представляє простий спосіб перегляду новин, а всі Ваші останні доповнення відображаються так само, як вони виглядають на Facebook.
Це коротке відео ілюструє корисність FlipToast, як клієнта для настільних ПК:
Як використовувати FlipToast
Після встановлення FlipToast, він буде сидіти в системному треї, що дозволяє відкривати на бічній панелі, зупиняти і запускати відображення повідомлень на робочому столі, і робити такі речі, як оновлення свого статусу, розміщення фотографій та багато іншого.
Бічна панель, про яку вже сказано, що Ви можете її пересувати, буде за умовчуванням на правій стороні екрану. Ви, однак, можете змінити цю позицію в налаштуваннях. Опція Facebook Chat також буде відключена за умовчуванням, але Ви можете просто клацнути її, щоб включити функцію чату та перегляд Ваших віртуальних друзів.
Якщо у Вас є щось важливе, над чим Ви працюєте, як, скажімо, статті для Вашого блогу, то Ви можете відключити отримання життєвих повідомлень, щоб тимчасово припинити їх отримування. Ви також можете скоротити відображення повідомлень, щоб вони зникали з часом і не були відволікаючими.
Висновок
FlipToast, безумовно, кращий настільний клієнт для Facebook, який автор зустрічав. Ви можете зробити з ним багато того, що інші клієнти не дозволяють і мати можливість отримати доступ до чату Facebook є однією з цікавих особливостей. Якщо Ви проводите багато часу на Facebook і хотіли б забрати на деякий час це спілкування від браузера, автор рекомендує Вам спробувати FlipToast.
(Джерело EN:makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting