Liberkey – контейнер для портативних програм та їх керування
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
20.02.11 16:55
There are no translations available.

LiberkeyLiberkey - безкоштовна програма-контейнер для зберігання набору різних портативних програм та керування ними.
Програма може бути встановлена як на жорсткому диску комп'ютера, так і на будь-якому портативному пристрої. За допомогою меню легко керувати додатками в контейнері і дуже просто здійснювати безпосередню завантаження нових програм зі спеціального онлайн каталогу LiberKey (зараз у цьому каталозі є вже понад 300 портативних безкоштовних додатків, причому до 90% з них русифіковані).
Великою перевагою програми є наявність механізму, що забезпечує автоматичне оновлення версій як самої програми, так і включених в контейнер додатків.
LiberKey забезпечує легкий доступ до програм в контейнері через меню у своєму основному вікні або через спливаюче меню в треї. Для зручності використання програми в контейнері класифіковані за категоріями і підкатегоріями. За допомогою функцій «Додати програми» і «Видалити програми» користувач може зробити збірку програм в контейнері під свої потреби. Можна включати в цю збірку і портативні програми, які відсутні в онлайн каталозі LiberKey, але стежити за їх оновленнями і, відповідно, оновлювати ці додатки доведеться вручну.
Спеціальні функції програми дозволяють асоціювати файли з певними додатками, а також відключити LiberKey, якщо вона знаходиться на знімному пристрої.
Після установки контейнера Liberkey пропонує завантажити один із трьох пакетів програм, переглянувши перелік включених в неї програм:
  1. LiberKey Basic (12 програм, розмір 143 Мб, в архіві 43,2 Мб)
  2. LiberKey Standard (89 програм, розмір 537 Мб, в архіві 187 Мб)
  3. LiberKey Ultimateт (164 програм, розмір 703 Мб, в архіві 250 Мб)
Як вже зазначалося вище, користувач легко і просто може підготувати вміст контейнера під свої потреби
(Джерело RU: nowa.cc)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting