7 найбільш ефективних програм для нетбука
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
03.02.11 22:08
There are no translations available.

7 найбільш ефективних програм для нетбукаДля тих, хто хоче мати швидкий нетбук, пропонується вибір кращих програм, які потребують мінімум системних ресурсів.
Кращий антивірус: Panda Cloud Antiviru
Вибір антивірусної програми для нетбуків є складним через обмеження доступних ресурсів системи. Все антивірусне програмне забезпечення має потенціал, щоб стати реальним пожирачем ресурсів, тому що процес перебору файлів в пошуках підписів вірусів не з легких.
Є цілий ряд порівняно легких антивірусних програм, однак Panda Cloud Antivirus на їх вершині. Він інтуїтивний, швидкий і забезпечує надійний захист. Автор визнає, що цей висновок, все рівно, було гаряче оскаржуватися. Якщо ж Ви не задоволені Panda, то спробуйте Avast! free edition або Microsoft Security Essentials.
Кращий браузер: Google Chrome
Google ChromeЧесно кажучи, тут було не так багато з чого вибирати. Google Chrome неймовірно маловибагливий на системні ресурси (якщо не встановлені розширення – прим. редактора) і робить майже все, що Вам хотілося б, щоб робив браузер.
Автор час від часу стикається з сайтами, які не підтримують правильне відображення в Chrome, але Ви завжди можете зберегти резервну копію встановленого Internet Explorer для таких дуже рідкісних ситуацій.
Кращий інструмент для робочого столу: 360Desktop
В нетбуків невеликі дисплеї. Цей недолік є спільним для невеликих пристроїв, який може змусити Вас почувати себе досить обмеженим. На щастя, 360desktop може допомогти Вам обійти цю проблему. Ні, він не може магічним чином зробити дисплей більшим, але він практично збільшує його, забезпечуючи можливість прокручування. Це надає Вам більше корисного простору на тому ж невеликому дисплеї.
Кращий офісний пакет: Google Docs
Рішення про включення Google Docs, як вибір кращого офісного пакету нетбука, а не OpenOffice/LibreOffice або будь-якого іншого суперника, пов'язане з невеликий слідом Google Chrome. Якщо Ви вже використовуєте Chrome на портативному комп'ютері, як це було рекомендовано, то має сенс і використання Google Docs. Він має дуже низький вплив на системні ресурси, але надає загальну функціональність офісного пакету.
Кращий редактор зображень: Fotograpfix
На сьогодні є багато програм для редагування зображень, щоб вибрати, але з усіх них, вважає автор, кращим для нетбуків є Fotograpfix. Хоча програма не дуже красива і не відповідає функціональності GIMP, Fotograpfix дійсно включає всі основні функції редагування зображень. Він до абсурдності простий, а також - якщо можна довіряти Windows Task Manager, він зазвичай використовує менше системних ресурсів, ніж Mozilla Firefox з однією відкритою вкладкою. Це зовсім непогано!
Кращий монітор ресурсів: TinyResMeter
Системні ресурси важливі для нетбука. Вони послужили причиною, чому автор написав це повідомлення в блозі. Щоб не просто так ходити, потрібно стежити за тим, що доступне, а що ні.
TinyResMeter - це відмінний спосіб це зробити. Це ліхтарик, що надає інформацію про програми, які встановлюються на Ваш нетбук, чи не багато ресурсів вони споживають на себе. Він може контролювати величезний діапазон змінних, включаючи не тільки загальні елементи, такі як доступна оперативна пам'ять, але й більш туманну інформацію, таку як поточна швидкість жорсткого диска.
Краща платформа для ігр: Impulse
Зазвичай Steam «випікає торт», коли справа доходить до ігор на ПК, але він може бути трохи громіздким на нетбуці. Steam сам завжди працює у фоновому режимі і автор виявив, що під час завантаження поява спливаючих вікон може зайняти деякий час, перш ніж з'явитися на нетбуці.
Impulse є визнаною альтернативою, яка надає багато з тих самих функцій. Хоча вибір ігор і соціальних мереж не такий широкий, як в Steam, Impulse має перевагу - він може бути відключений повністю, а Ви все ще зможете грати в ігри, які придбали. Impulse також має гарний вибір незрозумілих інді-заголовків, які мають тенденцію бути менш вимогливими до системних ресурсів.
Висновок
Очевидно, що завжди буде певна дискусія навколо програм, які кращі за все для нетбуків. Є також багато категорій програмного забезпечення - автор вибрав лише ті, які вважав найбільш актуальними. Але, якщо у Вас є улюблена програма, яка не була включена в статтю, будь ласка, напишіть про неї в коментарях.
(Джерело EN:
makeuseof.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting