Offensive Combat - перший FP-шутер від Facebook
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
13.01.13 10:39
There are no translations available.

Гра розрахована на аудиторію від 13 років. Незважаючи на те, що відноситься до жанру шутерів, Ви можете грати у костюмі банана з плазмовою пушкою в руках.

Автори вважають, що цей тип гри більш відноситься до розваг, ніж до реалістичних боїв. Гра створена для спілкування, бо одним з партнерів є Facebook.
У багатьох людей ігри у фейсбуці все ще асоціюються з іграми казуального типу таких, як "FarmVille" від Zynga. Але тепер Facebook завела партнерські відносини з починаючою фірмою «U4iA Games» (вимовляється як "Ейфорія"), щоб запустити своє перше "ядро" відео-ігор - шутер від першої особи Offensive Combat.
Офіційний трейлер гри:
Гра, яку запустили біля трьох тижнів тому, вже зібрала без будь-якої реклами понад півмільйона гравців. У гру можна грати як з «фейсбуку» (у Facebook App), так і на сайті App Center у розділі «Action games».
Facebook хоче, завдяки своїй платформі, надати новий рівень ігрового споживання, – сказав Д. Велч, співзасновник і генеральний директор U4ia Games, – такі ігри швидко окупаються і довше залишаються цікавими для споживача.
Уелч і співзасновник К. Арчер мають досвід створення ігор, що стали популярними і принесли величезні сбори- це такі, як «Call of Duty» «Людина-павук» і «Guitar Hero».
Арчер говорить, що його студією був розроблений "Offensive Combat" для швидкозростаючого сегмента геймерів, які хочуть грати у гарно-зроблений шутер, який можна відкрити в будь-якому місці, у будь-який час через свої веб-браузери, без необхідності установки великого програмного забезпечення або спеціалізованих апаратних засобів.
Перший погляд на гру зі сторони гравця:
Offensive Combat - це шутер, який поєднує елементи з найпопулярніших шутерів таких, як "Halo 4" від Microsoft’у і "Call of Duty: Black Ops II" від Activision та безкоштовних ігор з персонажами, які повністю налаштовуються.
Гравці можуть вибрати будь-якого з 30 ігрових персонажів: сучасних солдатів, космічних піхотинців чи роботів, і брати участь у різноманітних мультиплеєрних режимах на дев'ятьох картах. Онлайн гра буде поповнюватись різноманітними новинками щотижня.
Гравці можуть купувати внутрішньо-ігрові предмети, у тому числі зброю, для подальшого покращення досвіду. Ці мікрооперації дозволять гравцям переміщуватися в списку лідерів та розблоковувати нові предмети.
Є мільйони споживачів по всьому світу, які грають у «core» ігри і хочуть грати в безкоштовні ігри такого типу, – сказав Уелч. – Шутери від першої особи переважали інші ігри з часу, коли з’явились "Doom", "Wolfenstein" і "Quake". Коли Ви дивитеся на успіх таких безкоштовних ігор, як "League of Legends" від Riot Games і «World of Tanks» від Wargaming, то в цьому є заслуга того, що це шутери від першої особи, типу «наступального бою» (Offensive Combat).
Понад 251 мільйон з більш ніж 1 мільярду користувачів Facebook сьогодні грають в ігри щомісяця. Навіть з натовпами гравців, які покидають ігри Zynga, залишається нова аудиторія, яка ще не тяжіла до платформи.
Граючи на Facebook можливо спілкуватись з друзями, – сказав Уелч. – FPS-ігри найбільш соціальні з усіх жанрів основних ігор. Любителі FPS-ігор хочуть спілкуватись з друзями та кланами та робити це швидко. Де це можна зробити краще та простіше, ніж через Facebook, де є понад мільярд геймерів? Проблема існувала  в тому, що цього жанру ще не було у світі ігор Facebook.
Майкл Пачтер, аналітик відеоігор в Wedbush Securities, сказав, що бізнес-модель безкоштовних ігор популярна, тому що вона досягає найширшої аудиторії, вона легка та доступна, і не має жодних бар'єрів для входу.
Ви можете заробити понад $100 мільйонів від гри, яка буде безкоштовною, як, наприклад, «Ліга Легенд» від Riot Games, – сказав Пачтер. – Безкоштовний доступ до гри віднімає частину ризику.
Уелч вважає, що набагато ширша аудиторія готова приєднатися до цього жанру, ніж до «Call of Duty», «Halo» і «Gears of War» від Activision і Microsoft, та й ще без вимоги $60 за диск. Він також вважає, що можна зробити висновки з невдачі Zynga.
Дуже важливо постійно оновлювати і залишатися на зв'язку з вашими користувачами, – сказав Уелч. – Метод багаторазового повтору, який Zynga використовували забагато разів, швидко стає застарілим для користувачів. Ми бачили, що сталося з консольними іграми "Guitar Hero" і "Wii Fit". Справжні інновації створюють стійку аудиторію. Ігри від Zynga не приваблюють середньо-статичного користувача, тому геймери повертаються до «American Idol» або до будь-яких інших розваг, які популярні сьогодні.
Facebook взаємодіє в партнерстві з U4iA Games для розробки нової соціальної механіки, яка призначена для створення привабливої гри для користувачів. Ці переваги, в кінцевому рахунку, дебютували з «Offensive Combat», перш ніж перейти до інших ігор від Facebook.
В результаті трагедії Сенді Хук, жорстокі відеоігри потрапили під вогонь критики в деяких колах. Уелч вважає, що «Offensive Combat», який розроблений як суміш різних конструкцій, пропонує більш непоштивий і безтурботний підхід до жанру, ніж в інших більш реалістичних шутерах.
Я батько двох дітей, і вважаю, що це обов'язок батьків стежити і вирішувати, що підходить для їх дітей, і ми поставились до цього дуже серйозно, – сказав Уелч. – Facebook – це сайт для користувачів від 13 років. І ми це врахували у цій платформі. Ви можете бігати в костюмі банана з футуристичною плазмовою зброєю.
Роман Лутай, МАН України.
За матеріалами EN: CNN.
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting