WiFiKill для Android: видалення інших пристроїв з Wi-Fi мережі
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

Програма KillwifiЧи ділите Ви Wi-Fi мережу з кимось і зрештою розчаровані, тому що вся пропускна здатність в даний час забрана? Ну, є просте, але ефективне рішення Вашої проблеми для Android.
З WiFiKill Ви можете тепер зробити те, що слід вважати підлим, бо Ви можете ногами витурити людину, яка використовує Інтернет, з Wi-Fi! Як правило, це здійснюється через комп'ютер з правами адміністратора для доступу до маршрутизатора Wi-Fi, але WiFiKill для того, щоб надати Вам повний контроль, і воювати, виштовхуючи людей геть з Wi-Fi мережі, отримавши для себе всю необхідну пропускну здатність.
Переконайтеся, що Ваш пристрій Android кореневий (root), якщо Ви хочете запустити цю програму, оскільки вона не буде працювати на non-root пристрої. Додаток насправді простіший, ніж Ви могли очікувати від завдання, яке йому вдається зробити. Кращою частиною в цьому додатку є те, що, як тільки Ви когось видалили з Wi-Fi мережі, людина продовжуватиме бачити мережу і ту ж потужність сигналу, яка була до цього. Здається, що Інтернет тільки сповільнився до болісно низької швидкості.
Коли Ви запускаєте додаток вперше, переконайтеся, щоб запит від суперкористувача. Натисніть на кнопку On і додаток почне пошук пристроїв, підключених до Wi-Fi мережі, в якій Ви знаходитесь. Тепер, як вигнати людей з мережі? Просто виберіть пристрій, який хочете видалити, і вуаля: незабаром Ви почнете слухати, як людина з цим пристроєм починає скаржитися на Інтернет. При бажанні, Ви можете натиснути кнопку All, щоб видалити всі пристрої, підключені до мережі, в якій Ви знаходитесь. Користувачі ніколи не дізнаються, що їх вразило.
Натисніть Установки (Settings), щоб відкрити кілька запропонованих варіантів, в тому числі можливість вибрати спосіб відмови. Додаток не має зараз фантастичних додаткових опцій, крім розглянутого, але залишається вірним те, що він робить найкраще.
Автори «виконали вбивство» в Інтернеті кількох членів своєї команди, які нічого не підозрювали, на Addictive Labs (Примітка редактора: це було не так смішно, як здається зараз), і з якоїсь причини, це визвало широку усмішку на їх обличчях.
Однак, жарти в сторону, користуватися цією програмою відповідально і в хорошому настрої, фактично не наживати ворогів, тому що Ви ніколи не знаєте, чи хтось також не знає про це - можливо, йому довелось читати цю статтю.
Обізнаний – значить, озброєний! - прим. редактора.
(Джерело EN: addictivetips.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting