Операційні системи: тепер Jolicloud на базі Chrome
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
28.03.10 09:26
There are no translations available.

Jolicloud, один з видатних проектів у сфері "хмарних" операційних систем, тільки що випустив свою нову платформу на базі движка Chrome. Нова операційна система вже має в наявності понад 600 веб-додатків, готових для вирішення повсякденних завдань. Також система відрізняється швидкістю і підтримкою HTML5. Особливо цікавий цей факт переходу зі старого движка Mozilla на новий, в світлі того, що Google сам збирається незабаром випустити Chrome OS для нетбуків, заручившись підтримкою виробників заліза. Чи будуть успішні спроби open source проекту Jolicloud зайняти нішу і надати користувачеві цікаву альтернативу? Або ж ця ОС стане ще одним провальним проектом в гонці за першість у хмарних системах?

Jolicloud завжди була компанією, за якою було цікаво спостерігати. Задовго до того, як Google публічно анонсувала свою нетбук-орієнтовану ОС, Jolicloud вже змоделювала і надала своє майбутнє, в якому комп'ютери запускають програми, що працюють в Інтернеті, а не в локальному середовищі. Jolicloud OS обіцяє внести нове поняття у використанні комп'ютера, і це поняття - «хмарність».

З вкрай простим інтерфейсом Jolicloud дозволяє запускати браузер і використовувати такі програми, як Twitter, Facebook, Gmail, Skype, Boxee, Meebo, Dropbox і сотні інших програм. На жаль чи ні, точно те ж саме буде робити і Google Chrome OS. І абсолютно точно на нещастя Jolicloud Chrome OS буде мати за плечима силу бренда компанії Google.

Новина повністю на habrahabr.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting