VkDuty - програма для сайту ВКонтакте
Оценка пользователей: / 10
ПлохоОтлично 
19.06.11 17:17
There are no translations available.

Програма для ВКонтактеVkDuty - це невелика програмка, яка стане для Вас незамінним помічником на сайті ВКонтакте. З цією програмою Ви отримаєте ряд нових можливостей і функцій на сайті ВКонтакте.
Якщо хочете завантажити картинки або графіті в профіль, групи, публічні сторінки, так це теж дуже просто можна виконати. Вам треба лише запустити програму, авторизуватися, а потім відзначити все, що Вас зацікавило, і програма приступає працювати.
Наприклад, якщо раптом Ви берете участь в конкурсі, і Вам не вистачає голосів, використовуючи цей софт, зможете обмінюватися друзями, лайками (мені подобається), без тривалого пошуку і додавання.
Ви запускаєте програму, вводите логін і пароль. Зазначаєте, що Вас цікавить, наприклад, обмін друзями, програма починає працювати. У день без проблем можна набрати близько 150 друзів.
VkDuty стане незамінним інструментом і для управління Вашою сторінкою в мережі. А також для вирішення багатьох інших завдань, і це лише мала частина того, що зможете зробити за допомогою програми VkDuty.
VkDuty - відмінне рішення для тих хто багато проводить часу на сайті ВКонтакте!
(За відгуками на форумах, програма лише проходить бета тестування і тому можливі різні несподіванки - прим. редактора)
(Джерело RU: softogrand.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting