Додані нові функції в розвідку Google Analytics
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
07.11.10 18:11
There are no translations available.

В оголошенні TechNYC розповіли про кілька нових можливостей у звітах розвідки, які повинна бути корисні: основний внесок для користувацьких попереджень, а також SMS та оповіщення електронною поштою.
Основний внесок
Якщо у вас є персоналізоване оповіщення, створенедля захоплення важливих змін в своємуобліковомузаписі, Ви можете тепер бачити розбивку окремих сегментів, які, швидше за все, привели дозмін в трафіку. Наприклад, в приведеному нижче скріншоті ми бачимо, що 4 червня, відвідування GoogleStore зрослодо 510%. Це попередження було згенерованетому,що GoogleAnalyticsстворила персоналізоване оповіщення для "Ріст відвідин на 10%".
Тепер, як Ви можете побачити, що в персоналізованих оповіщеннях є новий підрозділ з назвою "великі платники (MajorContributors)". Коли Google Analytics виявить причини для значної зміни у трафіку, то в цьому розділі буде відображатися до 5 сегментів, які внесли свій внесок в ці зміни.
У нашому випадку, ми бачимо джерело "gmail.blogspot.com" є передача нового трафіку на конкретну сторінку. Ви можете натиснути на адресу реферера або цільової сторінки, щоб переглянути шлях, звідки користувачі перейшли на Ваш сайт. Виявляється, що статті, розміщені в блозі Gmail відправляє інтенсивний трафік до кофт Gmail на GoogleStore. Подальшим копанням також можна виявити, що це призвело до збільшення в 10 разів посилання за цей день, атрибут яких ми можемо тепер знати завдяки створенню нового підрозділу в оповіщеннях.
Це основний внесок!
Для того, щоб використовувати його, створіть персоналізоване оповіщення. Ось картинка зразка "Управління оповіщеннями розвідки" у Вашому звіті:
І є стаття в довідковому центрі з прикладами корисних для користувача попереджень, а також Ви можете використати шаблони оповіщення, зображені тут, щоб швидко створювати призначені для користувача повідомлення:
Крім того, коли персоналізоване оповіщення спрацьовує, тепер Ви можете зареєструватися в повідомлення по SMS (тільки для США) або відправляти повідомлення своїм колегам з декількох скриньок електронної пошти.
Це практичні функції, коли Ви створили важливі попередження, такі як трафік і переходи вниз на 50%, наприклад. Це інформація, яку Ви чи хтось у Вашій організації повинні знати як можна швидше незалежно від того, де Ви знаходитесь.
І, як нагадування, Ви можете отримувати оповіщення на повний набір GoogleAnalytics(GA) метрику, в тому числі всі 20 GA цілей, показники Adwords-метрики такі, як CTR та метрику контенту, як час на сторінці.
Ця остання версія оповіщення з основними учасниками є першою для аналітики будь-якої галузі. Ми сподіваємося, Вам сподобається і Ви використовуватимете його, щоб діяти негайно.
Posted by Beth Liebert, Google Analytics Team
(Джерело EN: analytics.blogspot.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting