21% українців купують через Інтернет
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
16.06.10 05:51
There are no translations available.

У період з 1 по 26 травня 2010 Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) за ініціативою веб-агенції Kensu Interactive провів дослідження "Користування Інтернетом в Україні".

Опитування проходило серед населення віком від 18 до 45 років. Респонденти, що взяли участь в опитуванні, проживають в 75 населених пунктах (містах та смт) у всіх областях України та Автономній республіці Крим. У ході дослідження було опитано 628 респондентів і допустима похибка даних не перевищує 3,3%.
За результатами дослідження, 56% українців старше 18-25 років, що проживають у міській місцевості, користувалися Інтернетом протягом останніх 30 днів. Серед респондентів віком 18-25 років цей показник ще вищий - 72%. Найбільш активними користувачами Інтернету виявилися жителі Центрального регіону.
У ході опитування з'ясувалося, що популярність замовлень через онлайн-магазини продовжує зростати - 21% респондентів робили покупки товарів або замовляли послуги через Інтернет.
Найбільш популярними соціальними мережами серед респондентів, які користувалися Інтернет протягом останніх 30 днів, виявилися Vkontakte.ru - 47% і Odnoklassniki.ru - 45%.
Для пошуку новин та іншої інформації респонденти найчастіше звертаються до пошукачів Google.com.ua - 49% і Yandex.ru - 30%.
(Джерело RU: ubr.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting