SEO-бізнес - нова характерна риса американських газет
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
26.05.10 19:14
There are no translations available.

Про цю тенденцію повідомив один з редакторів Search Engine Land на ім'я Метт МакГі. На його думку, все почалося із заяви третього за величиною видавничого дому - компанії McClatchy - про підписання партнерської угоди з WebVisible, яка передбачає співробітництво у сфері онлайнового маркетингу.
Результатом кооперації стане надання подібних послуг всім своїм 30-ти щоденним газетам з 15 американських штатів. У компанії заявляють, що рекламодавці отримають більш вдосконалений і ефективний інструмент залучення клієнтів, яких планується заманювати не тільки з веб-сайтів газет, але і мобільних або навігаційних пристроїв, а також з пошукових машин.
Спираючись на заяву Метта МакГі, webplanet.ru повідомляє, що в SEO-бізнес вступив найбільший американський видавець газет - Gannett Newspapers. виконавчим директором в новому підрозділі компанії був призначений Бред Робертсон, який зазначив, що планується почати співпрацю з малим і середнім бізнесом. Підприємцям почнуть надавати консультації зі сфери маркетингу, а також розкажуть про пакет багатьох рішень, одним з яких є маркетинг в пошукових системах.
Експерти відзначають, що управління, назване GarnettLocal, вже відкрило сайт, на якому можна знайти докладну інформацію про послуги, що надаються. Одним з головних напрямків роботи є організація трафіку на інтернет-сторінку клієнта в результаті розміщення посилань у великих пошукових системах, як Bing, Google і Yahoo!.
Незважаючи на те, що вже два великих газетних видавництва вирішили спробувати себе в SEO-бізнесі, є думка, що це не стане закономірністю, поки не виявить цікавість до цієї справи інша велика компанія, зайнята в газетній області, - Tribune Publishing.
(Джерело RU: itua.info )
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting