Google змінив правила роботи AdSense
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
25.05.10 20:04
There are no translations available.

У компанії Google повідомили про оновлення правил роботи системи контекстної реклами AdSense.
Згідно з новими принципами розподілу прибутку, власники сайтів і виробники різноманітного контенту отримають більше половини прибутку від рекламних угод AdSense. Ніл Мохан, віце-президент Google, говорить, що інтернет-компанія з сьогоднішнього дня робить схеми розподілу прибутку для програм AdSense for Content і AdSense for Search більш вигідними для видавців.
"Дані правила спрямовані на підвищення привабливості AdSense в цілому, а також на надання більшої прозорості правил роботи партнерів", - говорить він.
Нагадаємо, що система контекстної реклами AdSence for Content дозволяє отримувати прибуток власнику сайту за рахунок розміщення тематичних оголошень, релевантних змісту сторінки, тоді як AdSense for Search працює, коли користувач розміщує пошуковий блок на своєму сайті.
За словами Мохана, значна частина власників сайтів є користувачами системи AdSense for Content. У структурі доходів Google на цю систему доводиться майже 70% прибутку. Згідно з новими правилами роботи систем, користувачі AdSence for Content отримають 68% прибутку з кожного кліка по рекламному посиланню, тоді як AdSence for Search - 51%.
У повідомленні інтернет-гіганта говориться, що підняти процентні ставки на користь видавців компанії дозволили останні організаційні зміни, які зробили підтримку AdSencs менш витратною. "Звичайно, ми не можемо гарантувати, що схема розділу більше ніколи не зміниться, наші витрати на підтримку цієї системи в значній мірі варіюються. Найближчим часом ми не плануємо будь-яким чином змінювати ставки. Протягом наступних кількох місяців на нову схему розподілу прибутку перейдуть всі видавці, що беруть участь в AdSense ", - сказав Мохан.
Нагадаємо, що на початку травня Google відзвітувалася за перший квартал 2010 року, повідомивши, що сумарна квартальна виручка AdSense перевищила 6,8 млрд доларів (без урахування комісії партнерів), що на 23% більше показника попереднього року. Також у компанії повідомили, що загальне число кліків по рекламних посиланнях, зафіксованим у першому кварталі, перевищило аналогічний показник 2009 року на 15%.
(Джерело RU: bezpeka.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting