У 2010 році об'єм інтернет-ринку збільшиться на 20%
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
14.05.10 21:56
There are no translations available.

У 2010 році ринок інтернет-реклами у світі зросте на 20%, у той час як друкований сектор галузі - лише на 10%.

Як пише PBK daily, такі оцінки розвитку рекламного ринку були озвучені низкою експертів в рамках 42-го Всесвітнього рекламного конгресу. Причина росту в тому, що частка торгівлі через Інтернет постійно зростає і, відповідно, це буде залучати нових рекламодавців.

"Споживач змінився і нам треба змінюватися, - говорить генеральний директор і президент маркетингового агентства"Draftfcb" Лоренс Боскетто. "Нам потрібно еволюціонувати від чистої реклами до процесу надання послуг, враховувати все розмаїття каналів передачі інформації - це соціальні мережі й багато чого іншого. Світ змінюється, і ми повинні встигати змінюватися разом з ним - чим швидше, тим краще", - заявив Л.Боскетто.

За інформацією старшого віце-президента та керуючого директора "Yahoo!" Річа Райлі, людство проводить у Мережі 27 млрд. годин щорічно, і цей показник зростає на 20% на рік. "Споживач переїхав в Інтернет, і, відповідно, соціальні медіа та рекламодавці повинні використовувати цю можливість, щоб розвивати їх комунікації та їхній бізнес", - вважає президент Міжнародної асоціації рекламної (IAA) Алан Рутерфорд.

Він також вважає, що "рекламодавці усвідомили, що вони не можуть і далі покладатися лише на традиційні ЗМІ, і це призвело до перерозподілу їх бюджетів на користь інших медіа". Агентства направляють більше коштів у нові, цифрові технології в порівнянні з традиційними, і вони навряд чи повернуться до старої схеми дій. Тому рекламні агентства, ЗМІ та їх власники повинні бути готові працювати за новою схемою, підсумував А.Рутерфорд.

(Джерело RU: smi.liga.net)

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting