Рунет: аудиторія сайтів про нерухомість виросла на 33% за рік
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
02.05.10 19:33
There are no translations available.

(Джерело RU: www.tv.net.ua)

«RUметрика» опублікувала нове дослідження сектора нерухомості Рунета, складене на основі даних рейтингу «Рамблер ТОП100», статистики запитів пошукової системи «Рамблер», сервісу контекстної реклами «Бігун» і даних інших аналітичних компаній.

Згідно з даними «Рамблер ТОП100», добова аудиторія сектора нерухомості в березні 2010 р. склала 965 тис. користувачів. Це на 33% більше, ніж рік тому. Всього за місяць відвідуваність сектора зросла на 11%.

Слід зазначити, що в 2010 р. відвідуваність сектора демонструє стійке зростання: навіть у січні, незважаючи на тривалі канікули. Січневий приріст склав 4%, а в лютому він склав 13%. Експертами така динаміка пов'язується з поступовим пожвавленням російського ринку нерухомості після кризи: на початку минулого року зростання аудиторії в цьому напрямку не відзначалося. У цілому, скільки-небудь помітне збільшення відвідувань сайтів відповідної тематики почалося лише з вересня: приріст склав 19% і лише у передсвятковому грудні був відзначений спад на 8%.

Регіональна аудиторія за рік зросла на 27,5% і склала 31,3%, московська скоротилася на 15% і склала 29,5%, закордонна зросла на 14% і склала 29%. Кількість активних сайтів сектора за рік виросло на 17%. Ціни на нерухомість цікавлять 67% користувачів, бази даних і оголошення - 34%, новини сектора - 24% і дослідження сектора - 21%.

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting