Китайський інтернет-пошуковик Baidu більш ніж подвоїв прибуток в 1 кварталі
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.04.10 10:17
There are no translations available.

Найбільший в Китаї інтернет-пошуковик Baidu повідомив про подвоєння прибутку в першому кварталі на тлі зростаючих обсягів трафіку, що обслуговується компанією. Показані компанією результати виявилися вищими за очікування аналітиків і папери Baidu показали майже 15%-ний стрибок вгору.

У першому кварталі компанія мала чистий прибуток у розмірі 480 500 000 юанів або 70,4 млн доларів, проти 181 100 000 юанів роком раніше. Чистий прибуток Baidu в перерахунку на одну ADR склав 13,77 юанів, у порівнянні з 5,22 юанями за аналогічний період минулого року. Аналітики Bloomberg прогнозували, що Baidu покаже чистий прибуток у розмірі 364 600 000 юанів.

Бізнес китайського інтернет-пошукача особливо помітно пішов вгору після відходу Google з китайського мережевого ринку. Остання зараз обслуговує КНР з Гонконгу, втрачаючи ринкову частку на материковому Китаї. Після відходу Google з Китаю рекламні доходи цієї компанії на місцевому ринку впали як мінімум на 30%.

У той же час вартість акцій Baidu в Гонконзі за останній квартал виросла на 61%, правда основна частина зростання знову-таки пов'язана з відходом Google, а не з якимись інноваціями Baidu. Згідно з опублікованими даними, в першому кварталі виручка компанії виросла на 60% до 1,29 млрд юанів, що також вище очікувань аналітиків.

У стартував другому кварталі Baidu очікує отримає виручку в діапазоні від 1,83 до 1,87 млрд юанів. На думку експертів, у кварталі, закінчується 30 червня, компанія отримає виручку на рівні 1,64 млрд юанів.

Трейдери говорять, що на американському фондовому ринку депозитарні розписки Baidu - це одні з самих успішних паперів. У поточному році вартість ADR Baidu виросла на 51%. У той же час вартість ADR китайського ІТ-холдингу Tencent Holdings знизилася з початку року на 5,6%, оператора китайського інтернет-аукціону Alibaba.com - знизилися на 17%.

Джерело: cybersecurity.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting