Baidu вийшов на ринок електронної комерції Китаю
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
26.04.10 21:46
There are no translations available.

Найбільший китайський пошуковик і інтернет-портал Baidu спільно з японським e-commerce оператором Rakuten вийшли на ринок інтернет-торгівлі Китаю, запустивши найбільший у Китаї он-лайн торговий центр.

27 січня компанії анонсували, що вкладуть у проект близько $50 мільйонів і протягом трьох років будуть розвивати інтернет торговий центр, в якому 51% буде належати Rakuten, а 49% - Baidu. У першу чергу будуть запущені проекти, орієнтовані на крупнооптових торговців, а потім проекти для більш дрібних підприємств.

Роботу інтернет-проекту планується почати в липні цього року. Схема роботи буде запозичена з вдалої на японському ринку бізнес-моделі Rakuten, який розміщує сайти великих продавців і надає різні послуги представникам середнього та малого бізнесу. В спектр послуг Rakuten входять реклама, інтернет-платежі та логістика. Оборот бізнесу Rakuten в Японії склав у минулому році 1000 млрд ієн ($10.60 млрд.).

За словами віце-президента Baidu, китайський пошуковик і раніше надавав послуги відносно невеликим компаніям. Тепер він може робити це за допомогою загальної інтернет-платформи. Основним фокусом в розвитку даного напрямку бізнесу для Baidu стане вихід і зміцнення позицій на B2C ринку.

Джерело: tv.net.ua

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting