53% клікають на перше посиланню в результатах органічного пошуку
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
14.10.12 15:50
There are no translations available.

Аналіз кліків на сторінці результатів пошукуНаскільки важливо бути на вершині? В пошуковому маркетингу різниця між першим і другим місцем в списку може бути величезною, згідно з новим дослідженням від Compete.com.
Недавній аналіз "десятки мільйонів" результатів пошуку сторінок згенерованих відвідувачами з останнього кварталу 2011 року висвітив кілька цікавих ідей для маркетологів. Як показано на малюнку нижче, 85 відсотків всіх показаних оголошень є органічними, а 15 відсотків оплачується пошуковику. В цілому, 55 відсотків сторінок з результатами пошуку мають оголошення.
Коли справа доходить до кліків на цих органічних списках, то 53 відсотків звертаються до першого результату. Другий бачить і клікає 15 відсотків, третій - 9 відсотків, четвертий - 6 відсотків, і далі скорочення аж до 4 відсотків, щоб завершити топ-5.
"Так як переважна більшість оголошень на SERP [сторінці результатів пошуку] є органічною і більшість кліків на перший рядок, то дуже важливо, що стратегія брендів, включала постійний моніторинг результатів у зв'язку з триваючої еволюції алгоритмів пошукової системи", радять конкурентні аналітики.
Платні оголошення набагато ефективніші також в верхній частині. Не обов'язково у верхній частині рекламного блоку, але в верхній частині сторінки в цілому.
Дослідження конкуренції показує, що 61 відсотків платних оголошень в пошуку відображаються в правій бічній панелі. Тим не менше, ці оголошення отримують тільки 13 відсотків кліків. Звичайно, Ви хочете бути на вершині в правому блоці оголошень, бо перший рядок списку вверху праворуч отримує 4 відсотки всіх платних кліків в пошуку, а другий - тільки 3 відсотки.
Тим не менш, третій рядок у верхньому блоці оголошень отримує більш ніж удвічі більше кліків - 9 відсотків. Перше оголошення у верхній частині сторінки отримує переважаючі 59 відсотків всіх платних кліків в пошуку. Зрозуміло, що скрізь, де це має сенс, і досяжне, верхня частина сторінки буде місцем для рекламодавців.
Кілька інших цікавих ласих шматочків виділяються в звіті:
  • 24 відсотків оголошень при видачі знаходяться у верхній частині і отримують 85 відсотків кліків.
  • 15 відсотків оголошення відображаються в нижній частині сторінки, яка отримує всього 2 відсотка кліків.
  • У нижній частині сторінки ранжування, здається, не має значення. Перша і друга позиція оголошення отримують по 1 відсотку кожна з усіх платних кліків при пошуку.
Compete також відкриває порадою шлях для маркетологів: "В пошуковій видачі відбувається стратегічна битва, і кожне рішення має величезний вплив на результати. Більшість, якщо не всі, зусилля з пошукового маркетингу повинні направити на ROI, оскільки це цілком конкретний параметр, будь то SEO чи SEM".
Повний офіційний документ «Побачити між рядків пошуку і натиснути» можна завантажити з сайту Kantar Media Compete.
(Джерело EN: searchenginewatch.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting