Витрати на інтернет-рекламу можуть до 2011 року зрости на 63%
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
30.03.10 22:08
There are no translations available.

Витрати на рекламу в Інтернеті в наступному році можуть досягти 106 мільярдів доларів, підрахувала International Data Corporation (IDC). За її ж даними, в 2008 році на онлайн-рекламу було витрачено 65 мільярдів доларів.

"Прогнози аналітиків по відношенню до витрат на рекламу в мережі розходяться, при цьому більшість експертів згодні в тому, що на контекстну рекламу витрачається більше грошей, ніж на дисплейну", - повідомив РІА Новини директор Google з управління продуктами Вишал Шарма (Vishal Sharma). Сама Google, однак, прогнозів з цього приводу не публікує.

При цьому, за словами Шарма, вже зараз в Інтернеті з'являється багато нових форматів реклами. "Це, зокрема, об'яви для місцевих підприємств, які надають інформацію по продуктах, доступним в окремо взятому районі, відеореклама, реклама для мобільних платформ і порівняння рекламних пропозицій", - сказав він.

Ринок інтернет-реклами за підсумками 2009 року вперше обігнав рекламу на радіо і в журналах. У Росії минулого року обсяг інтернет-ринку склав 3-3,2 мільярда рублів, причому без урахування контекстної реклами, повідомляв "Яндекс".

Джерело: rian.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting