Компанії будуть виділяти більше коштів на інтернет-просування
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
16.09.12 17:40
There are no translations available.

Бюджет на просування сайтуРА «МЕДІАПАЛІТРА»: в 2013 році підприємці витратять значно більше коштів на інтернет-просування компаній, зокрема на контекстну рекламу, створення і просування сайтів.
Згідно з результатами дослідження рекламного і PR-агентства «МЕДІАПАЛІТРА» (www.mediapalitra.ru), одного з активних учасників російського ринку рекламних і PR-послуг, в 2013 році витрати підприємців на просування бізнесу в Інтернеті значно зростуть і вперше можуть скласти до 50 млрд. рублів. Більшу частину бюджетів представники бізнесу планують виділяти на розкрутку сайтів і контекстну рекламу.
Перш за все, фахівці РА «МЕДІАПАЛІТРА» пов'язують такий вибір з ефективністю SEO-просування інтернет-ресурсів компаній. Сайт є головним джерелом інформації для цільової аудиторії. Наявність в організації корпоративного веб-сайту сьогодні вважається не просто питанням престижу, а однією з необхідних умов для подальшого розвитку і підтримки конкурентоспроможності на ринку. Однак сайт як джерело інформації і візитна картка компанії може втратити свою цінність, якщо не використовувати інструменти професійного SEO-просування.
Цей факт підтверджує дослідження аналітичного агентства Social Media Examiner, згідно з яким фахівці з реклами втрачають близько 90% виручки і клієнтів, коли відмовляються від послуг просування в пошукових системах. Якщо сайт буде знаходитися не на перших позиціях, то інтернет-користувач віддасть перевагу іншому інтернет-проекту, що займає лідируючі позиції, наприклад, в Яндексі або Google.
Що стосується контекстної реклами, то її інтерактивність, великі можливості для таргетингу, швидка окупність і той факт, що вона не вимагає великих фінансових витрат (в порівнянні з іншими видами реклами), сприяють стрімкому зростанню популярності даного інструменту інтернет-просування бізнесу.
«В даний час стають затребуваними ті види реклами, які дозволяють провести таргетинг аудиторії, щоб проведені заходи могли дати гарантований результат, - зазначає керівник PR-департаменту РА« МЕДІАПАЛІТРА »Валентина Клопенко. - Інтернет-реклама якраз надає величезні можливості для прямої передачі інформації рекламного характеру потенційним клієнтам, поліпшення іміджу компанії та підвищення рентабельності бізнесу».
(Джерело RU: media-online.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting