Ключем до зниження показника відмов є контент
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
18.02.12 21:06
There are no translations available.

Дослідження GetElasticДослідження GetElastic показало, що показник відмов цільових та тематичних сторінок надзвичайно високий, а концентрація на високоякісному контент-маркетингу - найкращий спосіб поліпшити цей показник.
Серед основних причин швидкого відходу зі сторінки називають відсутність релевантності, особливо у випадку, якщо користувачі потрапили на веб-сайт, використовуючи результати пошукової видачі.
Це означає, що контент особливо важливий для утримання відвідувачів, і контент-маркетинг повинен в першу чергу приділяти увагу змісту сторінок.
Маркетологи за останні роки навчилися проводити контент-маркетингові кампанії, тепер головним орієнтиром є якість. Проте багато користувачів як і раніше швидко йдуть з сайтів, так як залишаються незадоволені сторінками, що з'являються в результаті пошукової видачі.
У цьому випадку використання новинного контент-маркетинга може виявитися дуже цінним інструментом, так як він забезпечує швидку подачу основної інформації і логічний стиль викладу.
Компанії зазвичай борються як за пошуковий результат, так і за релевантність. Використання висококласних копірайтерів може принести значну користь підприємству, що в результаті, підвищить результативність пошукових запитів і приверне більше відвідувачів на сайт.
Згідно з цим дослідженням, показник відмов індивідуальних цільових сторінок коливається між 70 і 90 відсотками. Більш того, навіть у веб-сайтів, які концентруються на контенті, показник відмов становить від 40 до 60 відсотків.
Маркетологи можуть скористатися даними цього дослідження для оцінки якості своєї контент-маркетингової кампанії і порівняти їх з середніми показниками, і, природно, вони не повинні забувати, що завжди можна знайти можливості для вдосконалення.
(Джерело RU: sostav.ua)
Для обговорення доступні ICQ і Skype на сторінці Ділова розвідка в Інтернеті
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting