79% американців ігнорує рекламу на сайтах новин
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
There are no translations available.

У 2009 році доходи від інтернет-реклами в США вперше знизилися з 2002 року, і питання «звідки брати гроші» стало надзвичайно актуальним як для он-лайн, так і для традиційних ЗМІ. Все частіше чути розмови про необхідність знайти нові моделі заробітку.

 PEJ і the Pew Research Center's Internet & American Life Project провели телефонне опитування з метою з'ясувати, яке ставлення споживачів онлайн-новин до інтернет-реклами і чи готові вони платити за платний контент.

У цілому дослідження показало, що майбутнє платного контенту і банерної реклами досить туманне: більшість опитаних хоча і не проти реклами в новинах, але ігнорують її: 81% опитаних повідомили, що не мають нічого проти реклами на новинних сайтах, якщо це дозволяє робити контент безкоштовним. У той же час, 79% розповіли, що просто ігнорують рекламу на сайтах, майже ніколи не клацаючи на банери.

Втім, платити за доступ до онлайн-ЗМІ більшість також не готова:

Продовжите Ви користуватися звичним новинним сайтом, якщо доступ до нього стане платним?

Дослідження показало, що 71% американських он-лайн-користувачів отримують новини з мережі. При цьому у більшості з них немає одного улюбленого сайту: інформація черпається з декількох джерел. Але навіть серед тих особливо лояльних відвідувачів, у яких є новинний сайт-фаворит, тільки 19% відзначили, що, в принципі, готові оплачувати доступ до стрічки інформації. Більшість же повідомило, що постарається знайти альтернативне місце для читання новин, якщо звичний сайт стане платним.

Чому Ви віддасте перевагу: повному платному доступу чи схемі «зайшов-оплатив»?

На питання «Якщо б вам все-таки довелося платити за новини, що чому Ви віддали б перевагу: 1) тарифному плану з повним доступом до сайту або 2) схему «зайшов-заплатив» (ви платите лише за той контент, який самі захотіли подивитися)» 54% опитаних вибрали перший варіант і 24% - другий.

Додаткові дані свідчать, що часто користувачі і не відкривають новини цілком. 44% відвідувачів сервісу новин Google лише переглядають заголовки, не клацаючи по них.

Джерело: mmr.net.ua

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting