В КНР створені "сині інтернет-війська", які будуть зламувати сайти китайської армії
Оценка пользователей: / 3
ПлохоОтлично 
26.05.11 22:20
There are no translations available.

Сині мережеві військаПідрозділи НВАК, що отримали назву "синьої мережевої армії", будуть проводити навчальні хакерські атаки на інформаційні мережі збройних сил КНР з метою підняти рівень безпеки військ в Інтернеті.
Про це заявив офіційний представник міністерства оборони КНР Ген Яньшен.
"Підвищення рівня інформатизації та посилення захисту інформаційних мереж - важлива складова частина бойової підготовки військ. Відповідно до вимог бойової підготовки НВАК створило "мережеву синю армію ", - наводить його слова РІА" Новости ".
"Синіми" у китайській армії називають війська, що позначають противника в ході військових маневрів. Раніше про створення подібного підрозділу вже повідомлялося в китайській пресі. Тоді нововведення планувалося ввести лише для одного з військових округів.
Ген Яньшен підкреслив, що в даний час захист інформаційних мереж КНР "досить слабкий", при цьому КНР нерідко страждає від хакерських атак з-за кордону.
Нагадаємо, винуватцями випадків розкрадання секретних даних з військових, урядових, банківських та громадських мереж багатьох країн, а також зловмисного виведення з ладу комп'ютерів, що почастішали в останні роки, нерідко називають китайських хакерів і держструктури, які нібито стоять за ними.
Західні аналітики вважають, що за цими атаками не можуть стояти розрізнені групи хакерів. Враховуючи, що майже всі знайдені сліди зловмисників ведуть на китайські IP-адреси, експерти з безпеки прийшли до висновку, що замовником злочину є уряд КНР.
Аналітики з американської військово-промислової компанії Northrop Grumman, наприклад, очікують, що майбутні атаки можуть бути націлені на мережі та бази даних Пентагону, а дані, які зможуть добути китайські хакери на замовлення уряду, будуть використані як у мирний час, так і у випадку виникнення військового конфлікту зі США.
Китайська влада, зі свого боку заявила, що теж страждають від хакерів. "Китай є однією з тих країн, які найбільше страждають від хакерів. Так, у 2009 році більше мільйона китайських IP-адрес контролювалося з-за кордону. Крім того, злому з боку хакерів піддалися 42 000 веб-сайтів, а жертвами хробака Conficker щомісяця ставали 18 мільйонів ПК", - йшлося в опублікованій Інформаційний відділом Державної ради КНР в 2010 році доповіді під назвою "Інтернет в Китаї".
За даними китайських ЗМІ, навчання хакерів практично перетворилося на окрему галузь китайської економіки. Економічний збиток від дій хакерів в Китаї оцінюється в 1 млрд доларів на рік. По всій країні відкриваються школи (в основному, віртуальні), де бажаючих навчають хакерскому мистецтву. При цьому точна кількість таких навчальних закладів все ще невідомо.
Влада КНР створили спеціальне відомство, яке займається охороною мережевих ресурсів і відловлює хакерів. У результаті його діяльності багато учнів онлайн-шкіл досить швидко потрапляють під суд.
(Джерело RU: hitech.newsru.com)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting