Творці Firefox захищають принципи відкритого Інтернету
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
06.05.11 13:08
There are no translations available.

Плагін MafiaaFireРозробник популярного браузера Firefox - організація Mozilla Foundation - вступила в конфлікт з владою США через піратів.
Міністерство національної безпеки США зажадало від Mozilla блокувати скандальний плагін MafiaaFire, який автоматично переправляє користувача, що вводить стару і вже неактуальну адресу будь-якого піратського ресурсу, на "правильні" адреси популярних файлообмінників і торрент-трекерів.
Протягом 2010-2011 років завдяки зусиллям американської влади своїх доменів у зонах .com, .net і .org позбулися близько сотні популярних піратських ресурсів. Більшість з них не припинили своє існування після цього, а просто переїхали на інші домени - як правило, в національних зонах. Так, знаменитий ресурс Demonoid переїхав з домена .com на адресу demonoid.me.
Американські власті зажадали видалити плагін з сайту Mozilla, звідки його може завантажити будь-який бажаючий. Однак творці популярного браузера (близько 35% ринку браузерів) відмовилися піти назустріч США.
На думку юриста Mozilla Харві Андерсона, вимоги американської влади йдуть в розріз з "принципами відкритого Інтернету".
У той же час, Mozilla не відмовляється від співпраці з правоохоронними органами в принципі. Організація лише вважає, що влада повинна підкріпити свої вимоги більш серйозними юридичними аргументами.
Андерсен стверджує, що Mozilla звернулася до Міністерства національної безпеки з проханням пояснити, на якій підставі влади вимагають видалити скандальний плагін. Офіційної відповіді Mozilla поки не отримала.
(Джерело RU: kyivpost.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting