Агентство DARPA повідомило про створення технології пошуку серед відео файлів
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
05.05.11 20:10
There are no translations available.

Технологія пошуку серед відео файлівАмериканські військові розробники з агентства DARPA кажуть, що їм вдалося досягти успіху в створенні технології пошуку по відеофайлах.
Розробники стверджують, що їм вдалося створити справжній алгоритм відеопошуку, який не спирається ні на теги, ні на імена файлів, ні на їх опис, а тільки на вміст роликів.
У DARPA розповідають, що до цих були проведені деякі розробки в області відеопошуку, але майже всі вони в тій чи іншій мірі були прив'язані до опису відеороликів і брали для пошуку саме ці дані, підключаючи саме їх до свого пошукового індексу. Нова технологія працює інакше.
На думку експертів, урядові органи і військові в особливості, дуже зацікавлені в появі технологій пошуку по відео, так як за допомогою них можна буде набагато ефективніше аналізувати великі потоки інформації, що отримується з супутників, безпілотних літаків і т д. Такі дані, як правило, не мають описів і знеособлені, тому їх зовсім непросто як-небудь каталогізувати.
Нове програмне забезпечення, як запевняють у DARPA, може працювати з самим відео і виявляти якісь конкретні події або діяльність в конкретних місцях. Крім того, технологія дозволяє створювати багатовимірні масиви даних, що працюють зі знятими матеріалами.
Втім, даний проект, як і більшість інших розробок DARPA, поки є експериментальним і до появи закінченою технології у військових ще може пройти не один рік. В агентстві кажуть, що нова технологія VIRAT (Video and Image Retrieval and Analysis Tool) зараз працює по декількох напрямках і найближчим часом її випробування почнуться на ряді армійських відеомасивів і систем.
Крім того, в DARPA підкреслюють, що нову технологію пошуку можна інтегрувати в існуючі або розроблювані програми.
Найближчим часом розробники реалізують плани з доопрацювання алгоритму VIRAT, щоб він міг аналізувати відео швидше і точніше, а крім того шукати серед розподілених архівів у рамках одного запиту.
Відомо, що одним з підрядчиків за новим проектом DARPA є компанія Lockheed Martin.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting