МТС в два рази знижує вартість мобільного Інтернету
Оценка пользователей: / 5
ПлохоОтлично 
31.03.11 21:12
There are no translations available.

Безлімітний Інтернет від МТСОператор мобільного зв'язку «МТС Україна» анонсує запуск нової безлімітної пропозиції для користувачів послуги «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ».
З 1 квітня абоненти МТС, які користуються браузером для мобільних пристроїв Opera Mini, зможуть підключити послугу «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ» та отримувати необмежений доступ до всіх ресурсів Інтернету. Щомісячна вартість безлімітного інтернет-пакета становить 30 грн., що забезпечує до 50% економії в порівнянні із запущеною раніше аналогічною послугою з щоденної платою «Безлімітний Інтернет з Opera Mini».
Для користування пакетом «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ», користувачеві необхідно:
  • завантажити браузер Opera Mini з ресурсу m.opera.com і встановити його в телефоні;
  • налаштувати «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ» на телефоні одним із способів: відправити SMS-повідомлення на безкоштовний номер 1020 з цифрою 6 або замовивши автоматичні налаштування на сайті МТС за наступним посиланням http://www.mts.com.ua/rus/smartsettings.php;
  • підключити послугу «Безлімітний Інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ» на своєму мобільному телефоні: абонентам передоплаченого сервісу набрати *101*130# і натиснути кнопку виклику, контрактним абонентам набрати *110*130# і натиснути кнопку виклику;
  • увійти в Інтернет за допомогою браузера Opera Mini і з використанням установок служби.
Інтернет-пакет «Безлімітний інтернет з Opera Mini на МІСЯЦЬ» надається контрактним абонентам та абонентам передплаченого сервісу «МТС Україна» всіх тарифних планів без обмежень. Браузер Opera Mini сумісний з більш ніж 3 тисячами моделей мобільних телефонів з підтримкою Java, а також на платформах S60, Windows Mobile, Android, Apple iOS, BlackBerry.
(Джерело RU: itua.info)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting