Інфографіка Mozilla порівнює Firefox і Internet Explorer
Оценка пользователей: / 12
ПлохоОтлично 
16.02.11 09:39
There are no translations available.

Internet Explorer 9  чи Firefox 4Чи є Internet Explorer 9 сучасним веб-браузером і як він у порівнянні з Firefox 4.
Це два питання, на які намагається відповісти Пол Руже з Mozilla в інфографіці і блозі Інфографіка показує технічну сторону справи, веб-сумісність, підтримку платформ і апаратного прискорення, порівнюючи їх. Всі вони показують, що Firefox 4, а іноді навіть Firefox 3,5 або 3,6, кращий, ніж Internet Explorer 9.
В основному висновку свого блогу він приходить до того, що Internet Explorer 9 не є сучасним веб-браузером. Висновок базується на тому, що IE9 підтримує менше веб-стандартів і менше технологій, ніж Firefox 4 і може для вважатися "більш сучасним, але реально не сучасним".
В одному з аргументів у висновках описується, що Firefox 3.5 підтримує такі технології, як відео і полотно тегів вже кілька років, тоді як Microsoft додав підтримку цих технологій лише недавно.
У зв'язку з цим виникає питання з точки зору користувача. Скільки веб-сайтів насправді використовували ці теги два роки тому? Ті ж питання можна задати про HTML5, CSS 3 та JavaScript API сумісність.
Чи насправді користувачі отримають вигоду від додаткових 125 очок з Firefox 4 в тест HTML5, чи більшість користувачів ніколи не збирається відвідувати веб-сайти, які використовують ці теги? Що буде, якщо Microsoft запланує додати підтримку в першому великому оновленні IE9?
Офіційний перехід на HTML5 буде в 2014 році і в той же час деякі веб-розробники вже використовують технологію HTML5, хоча більшість веб-сайтів цієї технології ще не вимагають.
Інший цікавий аспект порівнянь: подивитися на речі, які не згадані або не включені. Немає згадки  про тест Acid3. Ймовірно тому, що значення повинні бути близькими (IE9 95%, Firefox 4 97%)? Немає згадки про продуктивність JavaScript. Може тому, що Internet Explorer 9 трохи швидший, хоча і не набагато?
Автор вважає, що Firefox 4 - великий браузер і розробники не повинні відчувати необхідність вказувати на інші браузери, щоб доказувати це, а Internet Explorer 9 - ще один чудовий браузер, величезний крок вперед в порівнянні з Internet Explorer 8. Офісні користувачі, які застрягли в IE8, будуть радісно співати, коли системний адміністратор оновить їх браузер: IE9 швидший і забезпечує кращу сумісність.
(Джерело EN: ghacks.net)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting