Viacom створює небезпечний прецедент для Інтернету
Оценка пользователей: / 0
ПлохоОтлично 
22.03.10 17:44
There are no translations available.

Позов Viacom проти YouTube і Google, поданий в березні 2007 року, рішення по якому готується зараз, може створити небезпечний для всього Інтернету прецедент. До цих пір сервіси, які незаконно продають файли або безкоштовно поширюють їх без ліцензії, несли відповідальність тільки за самих себе. Інтернет-провайдери при цьому залишалися осторонь від претензій правовласника.

Viacom прагне перекласти відповідальність за перебування на YouTube захищених файлів на Google. Позивач стверджує, що даний контент був використаний для залучення аудиторії, на якій заробляв провайдер. Ним у цьому випадку виступає Google.

За твердженням юристів Viacom, Google міг би зібрати на YouTube достатньо велику аудиторію тільки в тому випадку, якщо б не намагався блокувати заборонений контент.

В якості аргументів Viacom призводить листування між керівництвом Google і YouTube, коли той був ще окремою компанією. З неї випливає, що однією з умов продажу сервісу пошуковику був розмір аудиторії. Таким чином, на думку юристів позивача, Google підбурював порушників до скоєння протиправних дій. Крім того, представники Google були поставлені до відома про те, який контент приваблює аудиторію.

У підсумку, на думку юристів Viacom, Google придбала повністю нелегальний бізнес, знаючи про це. Єдиною причиною, по якій це було зроблено, є успіх YouTube.

Представники Google наполягають на тому, що керівництво компанії, купуючи сервіс, не знало про те, як той чи інший контент потрапив на відеохостинг. Якщо суд прийме сторону Viacom, то буде створений небезпечний прецедент, згідно з яким провайдер несе відповідальність за дії користувача в тій же мірі, в якій і сам користувач.

Джерело російською мовою: x-drivers.ru

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting