Не прожити без високошвидкісного Інтернету
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
27.12.10 20:18
There are no translations available.

 Серед майже 2 тисяч чоловік, опитаних фахівцями компанії Zogby Interactive про технології, без яких вони не можуть жити, 28% назвали високошвидкісний Інтернет.
Електронну пошту в цьому випадку вибрали тільки 18% респондентів, а соціальну мережу Facebook - 3%. Однак юні користувачі у віці від 18 до 24 років обрали Facebook в 15% випадків.
Крім того, респонденти повідомили, які технології найсильніше вплинули на суспільство за останнє десятиліття. Такими технологіями були визначені високошвидкісний Інтернет (24% учасників опитування), Facebook (22%), а от Google отримала лише 10% голосів.
Результати опитування відрізнялися в залежності від статі і віку. Жінки у віці до 55 років найчастіше називали Facebook в якості технології, яка найбільш сильно вплинула на суспільство, а чоловіки після 55 років вибирали високошвидкісний Інтернет.
Визначаючи головні технології майбутнього, учасники опитування Zogby Interactive вибрали розвиток технологій домашніх розваг, використання стовбурових клітин і клонування.
(Джерело RU: ria.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting