Найперспективніші 5 технологій майбутнього 5-річчя
Оценка пользователей: / 4
ПлохоОтлично 
19.12.10 09:24
There are no translations available.

  Корпорація IBM представила щорічний прогноз напрямків розвитку технологічної галузі, за допомогою яких життя на планеті протягом п'яти років повинно змінитися.
 Список називається найближчі п'ять з п'яти. Хоча минулі прогнози не підтверджувалися на 100%, але багато в чому вони збіглися з створенням технологічної сфери. У 2007 році фахівці компанії оголосили про появу мобільного телефону, який буде банком, гаманцем, квитком на транспорт. На сьогоднішній день це стало реальним.
За прогнозами фахівців компанії, через п'ять років мобільні пристрої будуть ще "більш персональними", що допомагатимуть людині в повсякденному житті. Зміни виникнуть на ринку навігаційних і LBS-рішень.
Смартфони зможуть прокладати зручний маршрут, повідомляти про кількість вільних місць біля магазину чи офісу. За словами фахівців компанії IBM, в майбутньому з'являться перші комерційні системи, що дозволятимуть створювати тривимірне зображення в просторі, яке можна буде побачити неозброєним оком. Технологія буде називатися тривимірної голографією.
В недалекому майбутньому нововведення будуть і у сфері портативного електроживлення. На 7% щорічно підвищуватиметься ємність і потужність акумуляторних батарей. За словами фахівців компанії, через п'ять років пристрої будуть мати в 10 разів більший час автономної роботи. Це нововведення з'явиться в результаті розробки нових методів отримання енергії. З метою збереження природи з'являться датчики енергоспоживання.
(Джерело RU: mikronet.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting