Google впритул зайнялася мовними технологіями
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
15.12.10 16:05
There are no translations available.

Google у вівторок розпочала новий проект, реалізація якого дозволить якісно поліпшити точність сервісу голосового розпізнавання і пошуку.
Нова система повинна повністю управляти пошуком і дозволяти користувачам за допомогою голосових команд керувати такими функціями, як сам пошук, а також робота з електронною поштою, відправлення повідомлень в блоги та виконувати інші поширені маніпуляції.
У компанії говорять, що серед західних користувачів функція голосового пошуку на Android-смартфонах виявилася надзвичайно популярною і тепер інтернет-компанія переглядає політику розвитку продуктів у бік більшого впливу голосових технологій управління. За власними прогнозами компанії, в першому півріччі 2010 року до 50% всіх запитів користувачів Android-смартфонів буде даватися в голосовій формі.
"У світі на диво багато інформації передається в голосовій формі, а місія Google полягає в організації цієї інформації в упорядкованій формі. Для успішного  подальшого розвитку нам необхідно працювати з голосовими технологіями", - сказав Майк Коен, голова нового підрозділу Google, де займаються розвитком мовних технологій.
За його словами, у новій версії системи Android з'явиться оновлений мовний механізм синтезу, який дозволить апарату налаштовуватися під тембр, швидкість і тональність голосу людини, що має зробити процес розпізнавання мови "природним і точним". Коен говорить, що перші розробки, пов'язані з голосом людей, в Google почалися ще в 2005 році. За цей час було проаналізовано майже 230 млрд. голосових запитів і створена унікальна лінгвістична модель.
3 грудня Google оголосила про покупку компанії Phonetic Arts. Умови угоди не були розголошені, але в Google тоді заявили, що це поглинання є розширенням сфери діяльності компанії і доповнюватиме зусилля компанії в соціальній сфері, відео та аудіо.
Аналітики говорять, що мова - це ще й сфера діяльності, де Google активно конкурує з Microsoft. В останній голосові розробки почалися в 2007 році, пізніше була куплена компанія Tellme Networks, що пропонувала голосовий пошук для пошуковика Microsoft.
(Джерело RU: cybersecurity.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting