У Мережу виклали особисті дані тисяч інформаторів поліції
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
08.12.10 21:53
There are no translations available.

У результаті помилки на публічному веб-сайті округу Меса (штат Колорадо), близько семи місяців у вільному доступі знаходилися величезні обсяги конфіденційних даних: імена інформаторів поліції, домашні адреси помічників шерифа…
Всього в результаті витоку було скомпрометовано понад 200 тис. осіб, чия інформація знаходилася в базі даних комп'ютерної системи офісу місцевого шерифа. Зараз усіх постраждалих намагаються довести до відома про витік, повідомляє Grand Junction Daily Sentinel. У першу чергу про інцидент повідомили інформаторів поліції і помічників шерифа, дані яких були у базі.
Файли містили в собі різного роду особисті дані, пов'язані з діяльністю офісу шерифа, а також слідчі звіти правоохоронних органів за останні 20 років. Колишній шериф даного округу вже назвав цей витік «кібер-катастрфою», зазначивши, що вона ставить під загрозу життя багатьох людей, чиї імена фігурують у розслідуваннях.
«Це безумовно катастрофа. Беручи до уваги те, з якою інформацією мають справу представники правоохоронних органів, безпека таких даних повинна охоронятися дуже суворо. У даному випадку витік може призвести до загрози життю для людей, що фігурують в розслідуваннях в тій чи іншій ролі », - заявив Ріккі Клауссен (Riecke Claussen).
«Хоча багато людей не повинні бути в цій базі даних, ми вирішили про всяк випадок надати їм можливість захистити себе - кожен, хто вважає, що його особисті дані могли бути скомпрометовані, може звернутися до нас по допомогу», - зазначив представник офісу шерифа округу .
За його словами, витік стався через те, що співробітник офісу шерифа помилково завантажив базу даних на відкритий сервер замість спеціального зашифрованого сховища даних.
«Для невеликого округу подібний витік став дійсно катастрофою, адже, якщо вірити демографічним викладкам з офіційного сайту, вона торкнулася буквально кожного жителя Меса. Відрадно, що влада, незважаючи на складність ситуації, вжила оперативні заходи, в тому числі випустила спеціальні інструкції для постраждалих, де дані рекомендації щодо запобігання незаконного використання викладеної на сайті інформації та телефони гарячих ліній », - зазначив Олександр Ковальов, директор з маркетингу компанії SecurIT , російського розробника DLP-рішень.
(Джерело RU: internet.cnews.ru)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting