Google купує компанію Widevine для роботи на медіа ринку
Оценка пользователей: / 1
ПлохоОтлично 
05.12.10 12:43
There are no translations available.

Інтернет-гігант Google знову намагається вийти на медіаринок, уклавши вигідні партнерські угоди з компаніями поставляють контент.
Зараз Google знаходиться в процесі покупки приватної компанії Widevine Technologies, що поставляє сервіс для захисту цифрового контента в потоковій або скачуваній формі.
Раніше медійна компанія Viacom, що володіє Paramount Pictures, MTV Networks і Comedy Central, зажадала в судовому порядку з Google 1 млрд. доларів за порушення авторських прав на ресурсі YouTube. Зараз ця справа знаходиться на розгляді суду. Сторони займають принципово різні позиції в даному процесі: Viacom звинувачує Google, як власника YouTube, в порушенні авторських прав, тоді як Google стверджує, що порушники авторських прав - це користувачі, які розмістили на публічній майданчику авторські матеріали.
З покупкою Widevine, чиї технології вже застосовуються рядом медійних компаній, Google отримує доступ до технологій, які можна використовувати в якості рішення для шифрування, що повинно дозволити медіакомпаніям отримати більший контроль над поширенням своїх матеріалів. Дані технології повинні допомогти, з однієї сторони, в розвитку партнерських відносин у рамках YouTube, а з іншого боку дозволять підвищити лояльність телекомпаній, які поки з великим небажанням співпрацюють з Google в рамках нової телевізійної платформи GoogleTV.
Крім того, отримуючи доступ до технологій управління цифровими правами, Google може запропонувати видавцям і інші методи розповсюдження контенту. Зараз на ринку управління цифровими правами значну частку займає Microsoft. Google раніш також намагалася домовитися про співпрацю з медійними компаніями, але поки особливих успіхів вона тут не досягла.
Сума покупки Widevine не розкривається, але на ринку ця компанія працює вже більше 11 років і в останньому раунді фінансування вона залучила близько 45 млн доларів.
(Джерело RU: tv.net.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting