В офісах хочуть заборонити соцмережі
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
20.03.10 12:02
There are no translations available.

Українські роботодавці все частіше забороняють своїм співробітникам користуватися соціальними мережами "Однокласники", "Вконтакте", Facebook, а також месенджера Skype та ICQ. Кадровики пояснюють це "підвищенням ефективності роботи в компанії". Люди обурені, мовляв, перекури ж ніхто не скасовує, так чому під час перепочинку не перекинутися парою слів з друзями по Інтернету?

"Рік тому відключили ці сайти, тому що народ по кілька годин сидів там. Тепер робоча дисципліна значно покращилася. У нас рекомендують користуватися тільки внутрішньою системою повідомлень", - сказала заступник директора з персоналу компанії новин. Піар-менеджер зізнається, що самі кадровики не гидують можливостями цих ресурсів. "У багатьох компаніях після співбесіди інформацію про майбутнє працівника можуть перевірити в Інтернеті. Тому що в резюме всі білі і пухнасті, а профіль в соцмережах яскраво характеризує справжній вигляд людини: там більш відверті.

У Мінекономіки доступ до соцмережах заборонений. "Ми обурювалися, коли відключили ці сайти. Адже соцмережі допомагають налагоджувати зв'язки і терміново вирішувати питання. Пару раз доводилося заходити в" Однокласники "з мобілки, щоб вирішити проблему. Упевнений, що зайти в соцмережі корисніше, ніж вийти на перекур", - сказав Антон, співробітник відомства.

А ось в Міноборони вільно користуються соцмережами. "Головне - не зловживати. Бували ситуації, коли електронна пошта підводила, а треба було терміново відправити документи, тоді допомагала відсилання файлів в асьці. Правда, у нас є підрозділи, де доступ до Інтернету заборонений або суворо обмежений, щоб уникнути витоку інформації чи потрапляння вірусів ", - роз'яснив Костянтин Саділов, начальник відділу Департаменту преси та інформації МО.

Джерело: ubr.ua

 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting