Видалити весь незаконний контент Рунета!
Оценка пользователей: / 2
ПлохоОтлично 
26.11.10 20:08
There are no translations available.

Асоціація теле- і кінопродюсерів зажадала від керівників найбільших ресурсів Рунету (Mail.Ru, Google, «ВКонтакте», «Яндекс», «Рамблер») самостійно видалити весь незаконний контент зі своїх серверів до кінця 2010 року.
У рамках круглого столу «Вору.нет!», що пройшов в Державній думі РФ 26 листопада, Асоціація, до якої входять 24 компанії, попередила мережевих функціонерів, що, якщо піратський контент не буде видалений у вказаний термін, правовласники готові звернутися в правоохоронні органи без попереднього повідомлення адміністрації сайтів.
Заяву підписали генеральний директор «Амедіа» Олександр Акопов, генеральний продюсер телекомпанії «Останкіно» Олексій Піманов, головний продюсер «Таббак Продакшн» Тимур Бекмамбетов та інші.
Раніше Асоціація теле-і кінопродюсерів склала два списки інтернет-ресурсів, в один з яких потрапили сайти, що розміщують винятково легальний контент (Ivi.ru, Omlet.ru, Tvigle.ru, Zoomby.ru і портали телеканалів), а також «чорний список », в якому опинилися соціальна мережа« Вконтакте », найбільший відеохостинг YouTube (власність Google), відеосервіси компаній Mail.Ru і« Яндекс ». Всього в «чорному списку» числяться близько 300 ресурсів, тоді як легальних медіахостінгов виявилося всього 17 штук.
У жовтні 2010 року керівники найбільших інтернет-проектів підписали звернення до виробників медіаконтенту і правовласникам, в якому висловили бажання співпрацювати з ними, щоб не доводити справу до судових розглядів. Частина правовласників після цього пішла на мирову з порушниками. Так, наприклад, самий популярний російський сайт «ВКонтакті» уклав ряд партнерських угод, у рамках яких правовласники можуть самостійно прибирати з соціальної мережі порушують їх права матеріали.
При цьому інша половина правовласників висловила незгоду з цією політикою. Так, наприклад, гендиректор «Гала Рекордз» Олександр Блінов заявив, що сервіс не може бути частково легальним, а частково піратським. На його думку, адміністрація «ВКонтакте» повинна брати відповідальність з видалення піратського контента на себе.
Восени 2010 року мережа «Вконтакте» в судовому порядку була звільнена від відповідальності за користувальницький контент.
(Джерело RU: news.zn.ua)
 
>
КнигаНовости Практика поискаПартнерыО нас
Підтримка та дизайн: Могильний С.С. Шаблон: Joomla Templates by BuyHTTP Joomla Hosting